STS zwraca środki za jeden z czterech postawionych zakładów. Bonusem objęta jest cała oferta bukmachera z wyłączeniem kilku typów kuponów.

bonus w sts
Zwrot stawki kuponu w STS – 11 PLN bonusu za jeden z czterech zakładów

Uzyskanie premii uzależnione jest od spełnienia warunków zapisanych w regulaminie na oficjalnej stronie STS. W skrócie, bonus otrzyma gracz, którego typy będą miały specyfikację:

  • ilość zakładów – 4
  • stawka – 11 złotych każdy
  • oferta – nie mniej niż jedno wydarzenie LIVE
  • aplikacja mobilna – co najmniej jeden kupon musi pochodzić z aplikacji mobilnej STS

Wyłączeniu z promocji podlegają: kupony anulowane, MaxiKombi, Superoferta, STS Bezpieczny, Hit Dnia, oraz kupony z Cash-outem.

Premia ulega cotygodniowemu odnowieniu. Można z niej skorzystać wielokrotnie.

sts bonusy za drmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Akcja promocyjna trwa od 19 sierpnia 2019 roku do odwołania. Bukmacher STS wypłaca środki w terminie 5 dni od zakończenia danego etapu zabawy.

Obrót kasą – 11 PLN bonusu

Zwrot stawki kuponu w STS jest możliwy pod warunkiem obrotu jego trzykrotnością po kursie co najmniej 1,91.

Pierwszym i najważniejszym warunkiem przystąpienia do walki o bonus za jeden z czterech zakładów, jest posiadanie aktywnego konta bukmacherskiego, które można założyć zupełnie za darmo na stronie STS.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułEuropejska Dokładka – bonus za wygrany kupon w Fortunie
Następny artykuł50% ekstra w Betclic w weekend 23 – 26 sierpnia
Promocje bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Darmowe bonusy bukmacherskie od STS, Betclic, Betfan i innych bukmacherów w internecie.