Legalny bukmacher LVbet oferuje swoim klientom nową promocję, od 8 stycznia 2019 do 13 stycznia 2019 gracze tego bukmachera mogą liczyć na dodatkowe 100 PLN na obstawianie wirtualnych sportów.

bonus e-sport
LVbet oferuje bonus dla graczy e-sportowych

E-sport doceniony w LVbet

To bardzo dobrze, że co raz popularniejszy E-sport jest zauważany przez legalnych bukmacherów i przez to gracze mogą uzyskać dodatkowe korzyści obstawiając swoją ulubioną dyscyplinę jaką jest wirtualny sport (Wirtualna piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów konnych, wirtualny tenis i wyścigi konne).

„Uwielbiam obstawiać e-sport bo jest dużo bardziej przewidywalny niż piłka nożna, tenis czy inne popularne sporty, fajnie że bukmacherzy posiadają w swojej ofercie zakłady na sporty wirtualne.” – gracz z betonline.net.pl

Przez te kilka dni 08.01-13.01 w LVbet możemy podwoić depozyt do kwoty 100 PLN i wykorzystać dodatkowe środki na typowanie e-sportu. LVbet jest jednym z niewielu Polskich bukmacherów, którzy regularnie promują esport w zakładach bukmacherskich.

1.Czas trwania promocji: 8.01.2019 15:00 – 13.01.2019 23:59.

2.Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).

3.Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.).

4.Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.

5.Oferta bonusowa jest ważna do 13.01.2019 23:59. Bonus jest dostępny przy wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.

6.Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 20 PLN.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułBonusy bukmacherskie u legalnych bukmacherów
Następny artykułDlaczego warto posiadać konto u różnych bukmacherów?
Na Obstawiaj.pl znajdziesz artykuły o tematyce bukmacherskiej. Darmowe promocje do legalnych bukmacherów, bonusy bez depozytów, ranking najlepszych bukmacherów online w Polsce.