Taka promocja nie zdarza się często. Tylko w LVBET, kibice Wisły Kraków – posiadacze karnetu na mecze w sezonie 2019/2020, otrzymają 50 PLN premii. Szczegóły akcji znajdują się w dalszej części wpisu.

W LVBET 50 PLN dla posiadaczy karnetu na spotkania Wisły Kraków
W LVBET 50 PLN dla posiadaczy karnetu na spotkania Wisły Kraków

Przepustką do uzyskania 50 PLN premii, jest posiadanie imiennego karnetu na rozgrywki Wisły Kraków w sezonie 2019/2020. Kolejnym warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w zabawie, jest aktywne konto bukmacherskie na www.LVBET.pl.

Jak zdobyć 50 PLN bonusu w LVBET? 

Bonus otrzymają gracze, którzy okażą imienny karnet organizatorowi. Mogą tego dokonać od maja 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku w następujący sposób:

  • wysłać maila na promocje@lvbet.pl
  • w wiadomości załączyć zdjęcie karnetu imiennego na rozgrywki Wisły Kraków w sezonie 2019/2020
  • w tytule wpisać „Karnet Wisła Kraków”

Bonus bukmacherski posiada ważność 30 dni. Po tym okresie wygasa i nie można z niego ponownie skorzystać. Premia zostaje przyznana w okresie do 48 godzin od chwili wysłania wiadomości ze zdjęciem karnetu. Warunkiem wypłaty środków, jest pozytywne rozpatrzenie maila.

Posiadacze bonusu mogą dokonać jego wypłaty po warunkiem:

  • dokonania 4 krotnego obrotu
  • zastosowania kurs minimalny 1,75
  • w zakładach kombi – kurs łączny co najmniej 1,75
  • bez sportów wirtualnych
bukmacher betfan oferta bonusów i promocji
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Pełna rejestracja w LVBET

Zakłady bukmacherskie LVbet przyzna bonus tylko w nagrodę za dokonanie pełnej rejestracji w serwisie www.LVBET.pl. Skorzystanie z opcji skróconej rejestracji, nie uprawnia do odbioru bonusu.

Każdy posiadacz karnetu imiennego może skorzystać z 50 PLN bonusu dla posiadaczy karnetu na spotkania Wisły Kraków tylko jeden raz.

50 PLN dla Kibiców Wisły to jedna z ofert na portalu bukmachera LVBET. Szczegóły tej, jak również innych promocji, znajdują się na oficjalnej stronie.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułObstawianie piłki nożnej – poradnik bukmacherski
Następny artykułTop 3 bukmacherów na wrzesień roku 2020
Promocje bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Darmowe bonusy bukmacherskie od STS, Betclic, Betfan i innych bukmacherów w internecie.