Wielu graczy uważa, że typy są sposobem na ułatwienie obstawiania zakładów. Z jednej strony może to być potencjalny sposób na wygraną, ale czy naprawdę warto stosować techniki obstawiania?

Typy bukmacherskie – poradnik bukmacherski 2021

Dlaczego wszyscy szukają typów bukmacherskich?

Ponieważ, każdy chce wygrywać więcej. Wiele osób uważa, że jeśli wydają pieniądze za coś, mają większą szansę na sukces. Niestety w większości przypadków nawet opłacone typy mogą zawieść. Często nawet darmowy typ zawodzi – oczywiście, jedyny błąd jaki gracz popełnia tutaj to taki, ze jest po prostu naiwny – bo przecież nikt nie może zagwarantować, że dany typ jest przedstawiony odpowiednio, i uda ci się wygrać ten zakład.

Czy kupowanie typów bukmacherskich się opłaca?

Każdy, kto obstawia poprawnie zakłady, za nic nie będzie chciał się podzielić swoimi typami – bo po co, aby zarobić tylko kilka groszy? Dlatego też jeśli chcesz się upewnić, że mówimy prawdę, sprawdź wszystkie statystyki, które podaje – liczbę trafień do jego rodzaju, liczbę niepowodzeń i ile osób mogło go kupić – i pamiętaj, że jeśli nie podaje tych informacji, to nie powinieneś myśleć o zakupie. Kupując typy bukmacherskie, musisz unikać kupowania na ślepo tak dużo, jak to możliwe. Każdy dobry gracz wie, że każdy typ powinien być najpierw przeanalizowany – każdemu sugerowanemu zakładowi powinny towarzyszyć argumenty za i przeciw.

Jeśli jednak zdasz sobie sprawę, że nie warto ich kupować, ważne jest, aby świadomie obstawiać i doskonalić swoje umiejętności analityczne, bo przecież to jedyny sposób na sukces – inaczej nie będziesz mógł oczekiwać wygranej. O ile nam wiadomo – nie warto kupować typów – do własnej analizy zakładów najlepiej używać wyłącznie darmowych typów. W końcu jeśli chcesz w przyszłości wygrywać u bukmachera, musisz się czegoś nauczyć, prawda? Ostatnio coraz bardziej popularne są typy sportowe na euro, ponieważ następne mistrzostwa w świata się zbliżają, dlatego też jeśli lubisz obstawiać piłkę nożną – lepiej się pośpiesz!

Nie ma gwarancji na to, że wygrasz

Nikt nie da Ci 100% gwarancji, że wygrasz, a jeśli ktoś powie Ci, że ma typ „wygra 100%”, może próbować Cię oszukać. Ponieważ sport jest trudny do przewidzenia, nawet jeśli jesteś najlepszym sportowcem na świecie, nie ma gwarancji, że wygrasz. Dlatego też typy bukmacherskie mogą być używane przez ciebie – ale najlepiej jest używać tylko bezpłatnych typów i tylko w celu ulepszenia własnej analizy zakładów, ponieważ w innym wypadku możesz stracić podwójnie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak wykorzystywać typy dla swojego zysku?

Otóż nie jest powiedziane wcale że nie możesz ich wykorzystać do zyskania więcej. W końcu darmowe typy bukmacherskie możesz wykorzystać do sprawdzania swojej własnej analizy. To dobry sposób na to, aby zauważyć własne, ewentualne błędy podczas obstawiania. Dlatego też jeśli chcesz wygrywać na zakładach częściej, to najlepiej jest weryfikować swoje analizy bukmacherskie – nawet jeśli wykorzystasz do tego darmowe typy bukmacherskie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułJak grać u bukmachera bez podatku? Poradnik bukmacherski 2021
Następny artykułObstawianie zakładów długoterminowych – Poradnik bukmacherski 2021
W Polsce bukmacher internetowy Betfan przebojem wdarł się na salony zakładów bukmacherskich online. Polski i legalny bukmacher Betfan bardzo szybko stał się ulubionym bukmacherów wielu graczy, bonusy, promocje i bardzo dobra ofert zakładów sprawiła, ze bukmacher internetowy Betfan przebił się do pierwszej piątki rankingu bukmacherów w Polsce.