Dokładnie przyglądasz się tej branży? W najbliższym czasie masz zamiar założyć pierwsze w życiu konto bukmacherskie? Niekwestionowanym liderem jest obecnie STS. Jakie najważniejsze zalety ma ta firma bukmacherska? Okazuje się, że STS ma coraz więcej konkurentów, którzy chętnie wskoczyliby na jego miejsce. Jaka firma bukmacherska ma na to największe szanse w niedalekiej przyszłości?

Najważniejsze zalety STS

Na ten moment STS prowadzi w rozmaitych rankingach popularności. Jest to zatem bez wątpienia firma bukmacherska, która ma najwięcej użytkowników. Dodatkowo na stronie internetowej tej firmy można przeczytać, że STS zgarnia około 50% wszystkich wpływów z rynku. Jest to zaś wynik naprawdę godny pozazdroszczenia… Czym cechuje się STS? Dlaczego ta firma bukmacherska jest tak popularna? Warto wiedzieć, że STS działa legalnie. Można się było tego domyślić (w końcu jest to sponsor kadry piłkarskiej, czy podmiot notowany na giełdzie), ale wolimy o tym wspomnieć – tak dla formalności, by każdy miał tego świadomość. Poza tym STS to firma bukmacherska zapewniająca świetne bonusy. Możesz np. skorzystać z promocji bez depozytu. Tym sposobem masz okazję zainkasować 29 PLN. A wystarczy jedynie zarejestrować konto, a potem wpisać kod promocyjny „BETONLINE”. Co jeszcze gwarantuje nowym Klientom STS? Ta firma bukmacherska oferuje także podwojenie depozytu. Jeśli zatem wpłacisz pieniądze, to będziesz mógł zainkasować 100% (nawet do 1200 PLN).

Konkurencja nie śpi!

Jeśli ktoś może realnie zagrozić pozycji lidera w najbliższym czasie, to jest to właśnie ta firma bukmacherska. W końcu działa ona od stosunkowo niedawna, a już ma grono wiernych użytkowników, którzy tak naprawdę nie wyobrażają sobie typowania gdzie indziej… Oczywiście, jest to podmiot hazardowy w 100% legalny. Co jeszcze warto wiedzieć na temat Betfan? W tym wypadku także możesz liczyć na hojne bonusy na start. Oferowany jest np. cashback do 600 PLN. Jak zainkasować ten bonus? Musisz wykonać tylko kilka prostych kroków. Chodzi o założenie konta, a także wpisanie stosownego kodu promocyjnego. Nie obejdzie się także bez zrealizowania depozytu, ale tutaj nie musisz się niczym martwić. Wszak możesz skorzystać z kilku metod, dzięki którym szybko uporasz się z wykonaniem tego zadania. Poza tym ta firma bukmacherska zapewnia także (dla nowych Klientów) zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. To… nie wszystko. Jeśli bowiem zdecydujesz się na kolejny depozyt, to zgarniesz 100% do 1000 PLN.

Dlaczego jeszcze ludzie uwielbiają tego bukmachera?

Nie chodzi tylko i wyłącznie o oferowane bonusy. Trzeba jednak przyznać, że są one bardzo hojne. Coraz więcej Klientów rejestruje się w tym podmiocie hazardowym ze względu na wysokie kursy. STS może zatem czuć się zagrożony. Co jeszcze jest ważne? Bogata oferta. Na pewno Betfan na tym polu w niczym nie ustępują STS. Jeśli chodzi o wydarzenia sportowe, czy oferowane gry karciane, sporty wirtualne itp. Warto zaś zaznaczyć, że ta firma bukmacherska zapewnia zaś do typowania np. o wiele więcej wydarzeń rozrywkowych.

5 / 5. Ocen: 2

Poprzedni artykułSporty zimowe w zakładach na żywo
Następny artykułBonusy bukmacherskie – co przygotowały firmy dla swoich graczy?
Na Obstawiaj.pl znajdziesz artykuły o tematyce bukmacherskiej. Darmowe promocje do legalnych bukmacherów, bonusy bez depozytów, ranking najlepszych bukmacherów online w Polsce.