Sporty zimowe cieszą się sporą popularnością wśród graczy, którzy na co dzień grają na zakładach bukmacherskich i starają się wygrać pieniądze do swojego budżetu domowego. Wiadomo, że obstawiać można wiele dyscyplin, jednak w sportach zimowych często do głosu dochodzą również Polacy, dlatego też gracze chętnie stawiają takie wydarzenia na swoich kuponach i cieszą się później niemałymi wygranymi.

sporty zimowe
Sporty zimowe w zakładach na żywo

Jakie sporty zimowe najlepsze do obstawiania u bukmachera?

Chodzi tutaj np. o skoki narciarskie, biathlon, czy też biegi narciarskie, chociaż do sportów zimowych zaliczyć można też narciarstwo alpejskie, saneczkarstwo, bobsleje oraz skeleton. Jest tego naprawdę sporo, a wiele zależy od tego, jakie wydarzenia udostępnia bukmacher w swojej ofercie.

Najbardziej emocjonujące jest obstawianie zakładów live. Na szczęście większość bukmacherów posiada taką możliwość. Wystarczy znaleźć takie wydarzenia na stronie internetowej bukmachera lub też w aplikacji mobilnej. Ciekawym wyborem będą np. skoki narciarskie lub biathlon, gdzie sytuacja może zmieniać się z minuty na minutę.

Obstawianie sportów zimowych może być opłacalne

„Dla mnie sporty zimowe idealnie nadają się do zakładów na żywo, można szybko reagować na to co dzieję się w zawodach bardzo polecam sporty zimowe w bukmacherce.” – typer betonline.net.pl

Trzeba wykazać się sporą czujnością oraz sprytem, aby opanować w odpowiednim momencie emocje i móc wreszcie puścić singiel w ofercie na żywo, który może przynieść zainteresowanym spore pieniądze. Zwykle w tego typu zdarzeniach operuje się wysokimi kwotami i gra się pojedyncze spotkania, np. na zwycięstwo jakiegoś zawodnika, który po 1 serii skoków jest drugi, jednak przed zawodami był wyraźnym faworytem. Kurs będzie wtedy wyższy, a to oznacza szanse na wyższe wygrane.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Zakłady na żywo w sportach zimowych są ryzykowne

Gracze muszą jednak pamiętać o tym, że w zakładach live kursy zmieniają się bardzo szybko. Często nie ma więc nawet chwili na pomyślenie o tym, czy na pewno warto zagrać dane zdarzenie, czy też może wstrzymać się z taką decyzją. Jest to więc opcja skierowana zwłaszcza do osób, które lubią dużą adrenalinę i mają trochę pieniędzy na koncie, gdyż firmy bukmacherskie tylko czekają na naszą pomyłkę. Na zakładach live można jednak wygrać szybkie pieniądze, ponieważ nie trzeba czekać godzinami na zakończenie poszczególnych pojedynków. Typy można oddawać tuż przed zakończeniem zawodów. 

5 / 5. Ocen: 4

Poprzedni artykułSTS i Fortuna – czy to najlepsi bukmacherzy dostępni w Polsce?
Następny artykułSTS kontra Betfan – czy pozycja lidera jest zagrożona?
Na Obstawiaj.pl znajdziesz artykuły o tematyce bukmacherskiej. Darmowe promocje do legalnych bukmacherów, bonusy bez depozytów, ranking najlepszych bukmacherów online w Polsce.