Z okazji trwającego Pucharu Świata w piłce siatkowej, legalny bukmacher Betclic przygotował ciekawą promocję. Za przegrany kupon, organizator zwraca nawet 500 złotych.

Betclic zwraca 10% stawki kuponu w ramach siatkarskiego Pucharu Świata
Siatkarskie typowanie w Betclic – 10% bonusu na Puchar Świata

Bonus do 500 złotych w Betclic

Do 500 złotych zwrotu uzyskają gracze, którzy zapiszą się do akcji promocyjnej na oficjalnej stronie Betclic www.Betclic.pl i wytypują spotkania z oferty meczów siatkówki od 4 do 15 października.

Promocja obejmuje zdarzenia na żywo, oraz przedmeczowe. Do bonusu kwalifikują się zakłady pojedyncze i wielokrotne. Jeżeli kupon „nie wejdzie”, na konto graczy trafi 10% zagranej stawki kuponu, maksymalnie 500 złotych.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Freebet sts – kod promocyjny

Obrót bonusem w Betclic

Zakwalifikowanie kuponu do akcji jest możliwe pod warunkiem zagrania po kursie nie mniejszym, niż 1,50, niezależnie od stawki.

Siatkarskie typowanie w Betclic – 10% bonusu na Puchar Świata nie obejmuje siatkówki plażowej.

Skorzystanie z wygranych środków możliwe jest po czterokrotnym obróceniu nimi po kursie minimalnym na poziomie 2,00. Na zagranie nagrodą, gracze mają 90 dni.


BEM Operations Liqmited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułPół miliona w puli nagród w loterii Totalbet
Następny artykułLVBet zwraca do 50 PLN za kupon KOMBI 5+
Promocje bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Darmowe bonusy bukmacherskie od STS, Betclic, Betfan i innych bukmacherów w internecie.