STS to bukmacher, który aktualnie posiada większościowe udziały na polskim rynku zakładów wzajemnych. Istniejący już od 1997 roku, swoją działalność prowadzi tak stacjonarnie, jak i internetowo – i oba te sektory prężnie rozwija. Dla nowych graczy STS kod promocyjny jest czymś od czego zakłada się konto. STS uchodzi za jednego z najlepszych buków w Polsce – skala jego działalności pozwala mu na szybkie wdrażanie nowych funkcjonalności, dla wielu, spośród których jest u nas absolutnym pionierem.

sts kod promocyjny betonline
Rejestracja STS kod promocyjny BETONLINE – bonus powitalny na start

Na naszym blogu publikujemy wszystko to, co warto wiedzieć o bukmacherze STS. Rejestracja, logowanie, weryfikacja konta, oferta główna i bonusowa – te wszystkie aspekty staramy się opisać w sposób tak rzetelny i dokładny, jak to tylko możliwe.

Co daje rejestracja w STS? Oferta bukmachera

STS to jeden z tych bukmacherów, którzy stale starają się o to, by być najbardziej konkurencyjnymi. Doskonale widać to po jego ofercie, która jest jedną z najszerszych na rynku. W STS rejestracja pozwala nam obstawiać większość istniejących dyscyplin sportu, ale i różnego rodzaju usługi dodatkowe – te mające do czynienia ze sportem i te, które nie posiadają z nim związku. Co istotne, STS stara się wprowadzać kolejne mecze tak szybko, jak te zostaną zapowiedziane. W MMA walki pojawiają się u niego zatem już po konferencji zapowiadającej je, a w przypadku Ligi Mistrzów – bezpośrednio po losowaniu danej fazy tego turnieju.

STS daje bardzo dużą swobodę w obstawianiu spotkań. Można to robić zarówno przedmeczowo, jak i na żywo, przy korzystaniu z wielu różnych rynków na zakłady bukmacherskie. Możemy więc stawiać nie tylko na zwycięstwo któregoś zespołu czy zawodnika (zależnie od dyscypliny sportu), ale też na wiele innych zdarzeń.  STS pozwala zawierać zakłady na kuponach pojedynczych (z jednym zdarzeniem), ale i akumulacyjnych (z wieloma zdarzeniami). Te drugie pozwalają zmaksymalizować ewentualne wygrane przy jednoczesnym większym ryzyku koniecznym do podjęcia przez nas.

Co można obstawiać w STS online?

Mimo że STS pozwala na obstawianie większości istniejących dyscyplin sportu, wśród nich istnieją również te, którym nadaje on priorytet. Ten wynika nie tylko z jego indywidualnych preferencji, ale też z aktualnych trendów na rynku zakładów wzajemnych. Jakie dyscypliny najbardziej opłaca się obstawiać w STS? Przede wszystkim:

 • piłkę nożną, która jest najpopularniejszą dyscypliną w Polsce, a którą można tutaj typować zarówno na poziomie reprezentacyjnym, jak i klubowym (wiele popularnych i mniej znanych lig świata) czy turniejowym (Liga Mistrzów, Liga Europy i wiele innych);
 • MMA – STS stwarza sposobność do tego, by obstawiać własne typy na KSW i na walki z wielu innych, również mniej popularnych federacji Mieszanych Sztuk Walki;
 • siatkówkę, która w Polsce uważana jest za drugi najpopularniejszy sport, a którą również można tu obstawiać na wielu różnych płaszczyznach – z polską PlusLigą na czele;
 • e-sport, który w STS doczekał się swojej własnej zakładki, odcinającej go od bardziej klasycznych dyscyplin. W jego obrębie możemy obstawiać większość gier z dobrze rozwiniętym zapleczem e-sportowym, w tym między innymi League of Legends czy Counter Strike: Global Offensive.
sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Oczywiście bukmacher pozwala też obstawiać całe mnóstwo mniej popularnych dyscyplin jak skoki narciarskie czy darty. To jednak te wyżej wspomniane cieszą się największym zainteresowaniem, a przez to są przez bukmachera mocno faworyzowane (między innymi poprzez wysokie kursy bukmacherskie).

Mecze na żywo w STS TV

Choć jeszcze jakiś czas temu zakłady bukmacherskie kojarzyły się wyłącznie z obstawianiem meczów jeszcze przed ich rozpoczęciem, dziś coraz większym zainteresowaniem cieszą się zakłady na żywo. W STS rejestracja daje nam dostęp do bardzo szerokiej oferty na takowe. Bukmacher bardzo stara się, by jego klienci mieli co obstawiać – o każdej porze i w każdym momencie. Oczywiście najbardziej przykłada się tutaj do piłki nożnej, na którą oferta LIVE jest zdecydowanie najbardziej rozbudowana.

STS jest jednym z niewielu bukmacherów, którzy pozwalają oglądać darmowe transmisje meczów. Posiada on licencję między innymi na La Liga, Bundesligę czy Ligue 1. Streamy organizuje wyłącznie dla zarejestrowanych klientów. Dostępne są one po obstawieniu dowolnego spotkania sportowego.

Sporty wirtualne

Już kilka lat temu sporty wirtualne na dobre zadomowiły się w świecie bukmacherskim. Dostępne są również w STS. Są to fikcyjne rozgrywki sportowe, za których przebieg odpowiedzialny jest komputer. Spotkania prezentowane są w formie skrótowej (maksymalnie kilka minut). Co istotne, usługa ta jest dostępna każdego dnia tygodnia, całodobowo.

Gry karciane Betgames STS (poker, bakarat, wojna)

STS jest pionierem na polskim rynku jeżeli chodzi o gry karciane. Są one dostępną całodobowo usługą dodatkową, w której obstawia się legalny poker, wojnę, bakarat i wiele gier karcianych. Co istotne, każde rozdanie przeprowadza prawdziwa krupierka. Klient więc ogląda transmisję rozdania (na żywo), a w jej trakcie podejmuje zależne od konkretnej gry decyzje bukmacherskie. Oferta na gry karciane bardzo szybko przyjęła się na polskim rynku i zaczęła rozkwitać również u innych operatorów zakładów wzajemnych.

sts betgames
gry karciane w Betgames STS online

STS online bonus na start za rejestrację z kodem promocyjnym

To, że bukmacher STS jest aktualnie najpopularniejszym w Polsce nie oznacza, że spoczywa on na laurach i nie stara się przekonywać do siebie nowych klientów. W STS rejestracja daje dostęp do wielu promocji przeznaczonych dla nowych typujących, a i stali wyjadacze mogą znaleźć u tego bukmachera coś dla siebie, pamiętać tylko trzeba, żeby wpisać w STS kod promocyjny (szczegóły poniżej), wtedy otrzymamy jeszcze więcej. Poniżej przedstawiamy cieszące się największym zainteresowaniem bonusy bukmacherskie proponowane przez tego właśnie operatora.

 • 1500 złotych na start – dzięki bonusowi powitalnemu firmy STS jesteśmy w stanie pozyskać nawet 1500 złotych w darmowych środkach. Aby mieć taką możliwość, musimy wyrazić zgodę na otrzymanie bonusu w czasie rejestracji. Wartość bonusu powitalnego zależy w pełni od kwoty naszego pierwszego depozytu (stanowi jego równowartość). Aby więc zyskać najwięcej, najlepiej będzie, jeśli wpłacimy 1500 złotych. Pamiętajmy jednak, że środki z tego bonusu trafiają na konto bonusowe. Nie są więc możliwe do bezpośredniego wypłacania. Aby to stało się możliwe, musimy obrócić tymi środkami. Bukmacher wymaga trzykrotnego obrotu na kuponach wygranych z minimalnym kursem równym 1.91.
 • 100 PLN zakład bez ryzyka – Polski bukmacher STS znany jest z atrakcyjnych ofert bonusowych dla nowych graczy, tym razem zaoferował ciekawy bonus 100 PLN bez ryzyka! Co to oznacza? Po wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE podczas zakładania konta na stronie www.STS.pl gracz otrzymuje darmowy zakład do kwoty 100 PLN!
 • 20 złotych cashbacku na Betgames – z tego bonusu możemy skorzystać w każdym momencie, gdy tylko chcemy zacząć obstawiać gry karciane. W ciągu jednego dnia wszystkie stawki z przegranych kuponów w ramach Betgames będą się sumowały, a bukmacher zwróci częściową ich wartość na konto depozytowe (maksymalnie 20 złotych).
STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl

Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

 • Zapraszanie znajomych – STS zachęca swoich klientów do polecania jego usług znajomym. Abyśmy mogli to zrobić, musimy dołączyć do akcji, a następnie zagrać kupony AKO (min. kurs równy 1.85) na kwotę minimalnie 25 złotych. Jeśli to samo zrobi nasz znajomy, otrzymamy za niego 20 złotych. Maksymalna kwota, jaką jesteśmy w stanie otrzymać w ramach akcji to 340 złotych (po zaproszeniu sześciu różnych osób). Jeżeli znajomy dokona depozytu o wartości minimum 50 złotych, my otrzymamy również tyle – za każdego z nich.

STS online – rejestracja i pierwsze kroki po logowaniu

Aby móc korzystać z oferty na zakłady bukmacherskie firmy STS, musimy najpierw założyć własne konto w jej serwisie internetowym. Na szczęście nie jest to proces bardzo skomplikowany i czasochłonny. Wręcz przeciwnie – bukmacher ten postarał się o to, by uczynić go szybkim i sprawnym. Tak, aby każdy jego klient mógł zarejestrować się i zacząć obstawiać tak szybko, jak tylko się da.

Co przed rejestracją w STS online?

Jeszcze zanim założymy własne konto w serwisie internetowym bukmachera STS, powinniśmy pamiętać o pewnych rzeczach. Zwłaszcza że niektóre mogą sprawić, że nie będziemy chcieli lub mogli się zarejestrować, a inne pozwolą nam wycisnąć maksimum z jego oferty promocyjnej. O czym zatem musimy pamiętać i na co zwrócić tutaj uwagę?

 • Upewnijmy się, że mamy 18 lat – tylko osoby pełnoletnie są w stanie korzystać z uroków hazardu, którym bez wątpienia są zakłady bukmacherskie.
 • Miejmy świadomość co do konieczności podesłania bukmacherowi skanu lub zdjęcia naszego dowodu – jest to coś koniecznego do przeprowadzenia pełnej weryfikacji naszego konta.
 • Sięgnijmy po kod promocyjny STS – kody promocyjne znajdziemy na zewnętrznych stronach, zwłaszcza tych o tematyce zakładów wzajemnych. Koniecznie zwróćmy uwagę na to, by kod był jak najbardziej wartościowy Aktualnie kod promocyjny BETONLINE daje najwięcej korzyści graczom.
nowy bukmacher w polsce
Nowa oferta bonusów bez obrotu w zakładach Fuksiarz.pl
 • Zadeklarujmy chęć otrzymania bonusu powitalnego – jeśli tego nie zrobimy, nie będziemy w stanie z niego skorzystać. Okazję na to mamy wyłącznie przy zakładaniu własnego konta – później ona przepada bezpowrotnie.
 • Przygotujmy budżet na obstawianie – jeśli będziemy chcieli typować, musimy mieć środki, które na owe typowanie przeznaczymy.

STS rejestracja z kodem promocyjnym

W STS rejestracja jest procesem, który zabierze nam maksymalnie kilka minut. Bukmacher zadbał o to, aby przebiegała ona szybko i sprawnie i nie wymagała od nas zbyt wiele wysiłku. Aby przejść przez cały proces musimy:

 1. Kliknąć przycisk Załóż konto, który znajduje się na górnym pasku strony internetowej www.STS.pl.
 2. Wprowadzić dane dotyczące konta, w tym adres e-mail, hasło, numer telefonu. To nimi posłużymy się do zalogowania na nasze konto. Na tym etapie możemy też podać w STS kod promocyjny BETONLINE, który gwarantuje nam dodatkowe 100 PLN bez ryzyka. Musimy też wyrazić wszystkie zgody.
 3. Wprowadzić nasze dane osobowe, w tym imię i nazwisko, obywatelstwo i numer PESEL. Na tym etapie zweryfikujemy też podany przez nas numer telefonu, poprzez przesłany na niego kod.
sts rejestracja z kodem promocyjnym
Szybka rejestracja konta w STS online z kodem promocyjnym BETONLINE

Bezpośrednio po zarejestrowaniu się będziemy mogli zalogować się na własne konto i zawrzeć nasz pierwszy zakład.

Logowanie w serwisie STS

Aby zalogować się w serwisie internetowym STS, musimy najechać na przycisk Zaloguj, który znajdziemy tuż obok przycisku służącego do rejestracji w serwisie. Pojawi się prosty formularz, w obrębie którego musimy wpisać nasz adres e-mail oraz hasło. Jeżeli nie pamiętamy tych danych, powinniśmy skorzystać z przycisku „Nie pamiętasz hasła?„.

Uwaga: logowanie i rejestracja w STS mogą się różnić przy użyciu jego aplikacji mobilnej. Cały proces wygląda tak samo – różnic można się jednak doszukiwać w formie jego przedstawienia.

Po pierwszym zalogowaniu – co robić?

Bezpośrednio po dokonaniu rejestracji i zalogowaniu się na naszym koncie klienta, jesteśmy w stanie obstawiać spotkania sportowe. Zanim jednak do tego przejdziemy, pamiętajmy o tym, że będziemy musieli mieć na to środki. Dokonajmy więc wpłaty odpowiadającej naszym potrzebom (więcej o metodach płatności – poniżej). Nie zapominajmy, że z kwotą naszego pierwszego depozytu powiązany jest nasz bonus powitalny. Jeśli chcemy wykorzystać go w pełni, koniecznie miejmy to na uwadze.

Po dokonaniu rejestracji wejdziemy w posiadanie tak zwanego konta tymczasowego. W jego ramach będziemy mogli typować tylko przez trzydzieści dni. Nie będziemy też mieli możliwości wypłacania naszych wygranych. Prędzej czy później konieczne stanie się zweryfikowanie własnego konta poprzez podesłanie własnego dokumentu tożsamości.

sts szybka rejestracja
Szybka rejestracja w STS online – konto tymczasowe

Po zalogowaniu się koniecznie ustalmy też limity na typowanie. Zakłady wzajemne to hazard i czasem ciężko jest zapanować nad sobą w kontekście wydawanych przez siebie środków. Jeśli ustalimy odpowiednie limity, będzie to dla nas znacznie łatwiejsze.

Weryfikacja konta STS

Aby rozpocząć proces weryfikacji własnego konta u bukmachera STS, musimy najpierw zalogować się do naszego konta na stronie www.STS.pl, a następnie udać się do jego ustawień i wybrać odpowiedni dział. Jeżeli minęło już 30 dni od naszej rejestracji, nie będziemy mogli obstawiać – pojawi się komunikat po kliknięciu, w który przeniesiemy się do okna weryfikacji.

Weryfikacja konta polega na podesłaniu bukmacherowi skanu naszego dowodu tożsamości. Może nim być dowód osobisty lub paszport. Zamiast skanu możemy zaś posłużyć się zdjęciem – również takim wykonanym przy użyciu naszego telefonu komórkowego.

Weryfikacja jest czymś, co na bukmacherze wymusza polski rząd. Wymaga on od buków legitymowania każdego klienta – również tego zawierającego zakłady przez Internet. Bukmacher przy okazji jest w stanie sprawdzić, czy dana osoba posiada tylko jedno konto w obrębie jego serwisu internetowego (tylko jedno jest dozwolone).

STS, rejestracja u którego trwa dosłownie kilka minut, stara się przeprowadzać proces weryfikacyjny tak szybko, jak to tylko możliwe. Zazwyczaj trwa on zaledwie kilka minut.

Zasilanie konta i wypłaty w STS

Wpłata środków na nasze wirtualne konto jest podstawą typowania u każdego z bukmacherów. STS online daje pod tym względem olbrzymią swobodę. Wpłat możemy dokonywać na bardzo wiele sposobów i to od nas zależy, z którego z nich skorzystamy w danym momencie. Co ważne, każdy gwarantuje pojawienie się środków na naszym wirtualnym saldzie bezpośrednio po dokonaniu płatności. Do wyboru mamy płatności przy użyciu:

 • systemu BLIK i pochodzącego z niego kodu;
 • pośredników szybkich płatności – tutaj do wyboru mamy PayU, dotpay oraz tpay;
 • karty kredytowej – VISA lub mastercard;
 • karty przedpłaconej paysafecard;
 • portfela elektronicznego – PayPal, Neteller lub Skrill.

Warto wiedzieć: nawet jeśli STS by chciało, nie może zaoferować innej formy wypłaty środków. Ta obecna u niego jest bowiem narzucana przez polskie państwo.

U bukmachera STS wypłaty wygranych odbywają się za pośrednictwem przelewów bezpośrednio na konto bankowe klienta. Aby uzyskać wypłatę, należy złożyć wniosek i poczekać na jego akceptację – zazwyczaj trwa to około kilkunastu minut. Oczywiście większe wygrane wymagają też więcej czasu. Wypłaty realizowane są przy użyciu pośredników płatności, dzięki czemu na koncie klienta pojawiają się relatywnie szybko.

Formy obstawiania zakładów w STS

STS, chcąc trafić do jak najszerszego grona odbiorców, daje swoim klientom wiele sposobów na to, by obstawiali swoje typy bukmacherskie. Oczywiście można z nich korzystać naprzemiennie – tak, jak tylko jest nam wygodnie. Wszystkie z nich prezentujemy poniżej.

 • Obstawianie w punktach stacjonarnych – to właśnie od lokali naziemnych STS rozpoczynało swoją działalność. Do dziś prowadzi bardzo rozległą ich sieć. W lokalach STS rejestracja nie jest konieczna. Wystarczy pokazanie dowodu tożsamości. Co ważne, są one jedynym miejscem, w którym za własne zakłady można płacić gotówką. To świetna opcja dla osób preferujących tę właśnie formę płatności.
 • Typowanie w serwisie internetowym – to na nim skupia się aktualnie ten bukmacher, starając się dopracować go do maksimum. Co ważne – poza niektórymi lokalami stacjonarnymi – można tu korzystać z usług dodatkowych, ale i robić wszystko błyskawicznie. Bez oczekiwania na jakiekolwiek przetwarzanie danych. Obstawianie w STS za granicą niestety nie jest możliwe.
 • Obstawianie w aplikacji mobilnej – typowanie za pośrednictwem urządzeń przenośnych to aktualnie standard, a większość buków stworzyła w tym celu dedykowane ich serwisom internetowym aplikacje. STS aplikacja uznawana jest za jedną z najlepszych na rynku, takie opinie o aplikacji panują wśród zawodowych typerów. Nie tylko daje ona dostęp do pełnej jego oferty, ale też do szeregu funkcjonalności naprawdę ułatwiających życie – powiadomień push, logowania odciskiem palca czy dostępu do transmisji meczów. Aplikację STS można bezpłatnie pobrać ze strony bukmachera www.STS.pl.

Jako jeden z nielicznych bukmacherów STS rozwija każdą z powyższych form obstawiania, starając się mieć na uwadze wszystkich swoich klientów.

5 / 5. Ocen: 5

Poprzedni artykułJak typować zakłady na under 2,5? Gdzie obstawiać zakłady?
Następny artykułLiga Mistrzów: bonusy i promocje bukmacherskie
Na Obstawiaj.pl znajdziesz artykuły o tematyce bukmacherskiej. Darmowe promocje do legalnych bukmacherów, bonusy bez depozytów, ranking najlepszych bukmacherów online w Polsce.