LV BET oraz Noblebet to coraz popularniejsze firmy hazardowe. Choćby z tego względu, że są w 100% legalne. Dodatkowo te firmy oferują atrakcyjne promocje. Jakie z nich są w tym momencie do dyspozycji graczy? Przekonaj się o tym sam po przeczytaniu poniższego wpisu.

Promocje AKO

Możesz m.in. zdecydować się na hojne promocje AKO. Na stronie lvbet.pl oferowany jest wariant LV KOMBI BOOST. O co tutaj jednak dokładnie chodzi? Jeśli zagrasz minimum trzy zdarzenia z oferty lvbet.pl, to Twoja ewentualna wygrana zostanie powiększona (kurs każdej selekcji powinien wynosić co najmniej 1.25). W takiej sytuacji AKO będzie wyższe o 3%. Jakie są zaś górne widełki? Jeśli postawiasz na jednym kuponie 13 zdarzeń lub więcej (minimalny kurs 1.25), to Twoja ewentualna wygrana zostanie powiększona o 75%.

Na noblebet.pl jest zaś promocja LUKSUSOWE AKO+. Jeśli postawisz kupon składający się minimum z trzech zdarzeń (kurs każdego z nich musi wynosić co najmniej 1.30), to wygrana zostanie powiększona o 5%. To nie wszystko. Jeśli zaś zagrasz z oferty noblebet.pl 14 lub więcej zdarzeń, to możesz liczyć na podwojenie ewentualnej wygranej.

Specjalne promocje na sporty wirtualne

Lubisz grać sporty wirtualne? Dzięki temu możesz zgarnąć dodatkowe promocje dotyczące właśnie tych zagadnień. Jak to wygląda w przypadku LV BET? Nie ma przeszkód, by zainkasować nawet 20 PLN. Musisz tylko w danym tygodniu zagrać za 100 PLN na wydarzenia wirtualne. Minimalny kurs w ramach tej promocji to 1.50. Jeśli to zaś zrobisz, to w kolejnym tygodniu otrzymasz 20 PLN bonusu.

Z kolei w Noblebet.pl obowiązuje obecnie promocja (stan na 22 czerwca 2021 roku), dzięki której możesz otrzymać zwrot nawet 20%. O co jednak dokładnie chodzi? Jeśli w danym tygodniu przegrasz daną kwotę pieniędzy na sportach wirtualnych, to w następnym otrzymasz 20% (od tej sumy) w formie bonusowej.

Promocje na esport

LV Bet oferuje hojną promocję dla wszystkich sympatyków e-sportu. Jeśli dokonasz obrotu za co najmniej 500 PLN na zakładach kombinacyjnych (od czwartku od północy do środy, do godziny 23:59), to w czwartek otrzymasz na swoje konto 100 PLN bonusu. Single nie są naliczane do obrotu! Jakie zaś wydarzenia muszą być typowane? To Counter-Strike:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, FIFA, King of Glory, Rainbow Six, Call of Duty, Overwatch i League of Legends.

W Noblebet fani e-sportu także nie mają na co narzekać. Jeśli w danym okresie w ciągu tygodnia (od piątku od północy do czwartku, do godziny dokładnie 23:59) zagrasz za minimum 150 PLN, to nazajutrz otrzymasz… dodatkowe 25 PLN. Nie da się zatem ukryć, że warto uczestniczyć w tego typu promocjach.

Podsumowanie

Obie opisywane dzisiaj firmy hazardowe przygotowały dla użytkowników wiele atrakcyjnych promocji. Możesz zatem m.in. liczyć na zwiększenie ewentualnej wygranej (dzięki promocjom na kupony AKO). Dodatkowo w ofercie znajdują się ciekawe opcje dotyczące stricte dyscyplin wirtualnych, jak i coraz popularniejszego w naszym kraju e-sportu. Każdy znajdzie zatem coś idealnego dla siebie.

5 / 5. Ocen: 1

Poprzedni artykułPolska musi zdobyć minimum drugie miejsce w grupie aby awansować na Euro2020
Następny artykułTopowi bukmacherzy w Polsce
Na Obstawiaj.pl znajdziesz artykuły o tematyce bukmacherskiej. Darmowe promocje do legalnych bukmacherów, bonusy bez depozytów, ranking najlepszych bukmacherów online w Polsce.