Przed drużyną Paulo Sousy decydujący mecz ze Szwecją. Od niego zależy czy dostaniemy się do fazy pucharowej, czy też nie. Nasza kadra może zając dowolne miejsce w swojej grupie, natomiast żeby awansować musi być co najmniej na drugim miejscu w grupie.

Polska musi zdobyć minimum drugie miejsce w grupie aby awansować na Euro2020

Sytuacja naszej kadry przed meczem ze Szwedami. Co musi się stać aby wyjść na pierwszym miejscu z grupy


Głównym warunkiem jest remis w barażach Słowacja – Hiszpania (który warto obstawić zakład bukmacherski na piłkę nożną, gdyż kursy są bardzo korzystne). Hiszpanie wtedy mają na swoim koncie trzy punkty i są na ostatnim miejscu w grupie. Nasi reprezentanci jeśli wygrają ze Szwecją różnicą dwóch lub jedną bramką, czyli 2:1 lub wyżej to zdobędzie pierwsze miejsce w grupie bilansem bramkowym. W tym wypadku trzy drużyny Polska, Słowacja i Szwecja mają tą samą liczbę punktów. Na ostatniej prostej barażów w grupie bilans naszych to 2:3, Słowaków 2:2, Szwedów 1:0. Zwycięstwo dwu bramkowe daje nam wówczas dodatni bilans bramkowy.

Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie - poradnik
Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie – poradnik

W jaki sposób nasza reprezentacja może objąć drugą pozycję w grupie?


W tym momencie nie musimy aż tak kombinować. Któraś z tych dwóch drużyn po meczu Słowacja- Hiszpania będzie miała ogromne szansę na wyjście z grupy z pierwszego miejsca. Natomiast jeśli Szwecja pokona Polskę to wówczas ta reprezentacja ma awans z grupy z pierwszego miejsca mając siedem punktów. Jeśli wygramy jakimkolwiek wynikiem ze Szwedami na Euro2020 to mamy awans z drugiego miejsca w grupie. Nawet gdy Hiszpanie zremisują ze Słowakami, a my wygramy tylko 1:0 ze Szwecją to i tak pozostajemy wówczas na drugiej pozycji w grupie.

W jaki sposób reprezentacja Polski może zdobyć trzecie miejsce w grupie?


Tak się stanie gdy zremisujemy z reprezentacją Szwecji, a Słowacy pokonają Hiszpanów wynikiem 2-0. W takim wypadku to Hiszpania ma gorszy bilans bramkowy od Polaków i spada na czwartą pozycję w tabeli. Natomiast my się wtedy żegnamy z Euro2020 i nie awansujemy do dalszej części rozgrywek.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ostatnie miejsce w grupie…

Polacy aby uzyskali najciemniejszy scenariusz czyli czwartą pozycje w tabeli grupowej musieli by przegrać środowy mecz z reprezentacją Szwecji. Wówczas skończyliby z jedynym punktem i minusowym bilansem bramkowym oraz pożegnaliby się z Euro2020. Taki scenariusz byłby najgorszym z możliwych. Grupa E gdzie znajduje się Polska ułożyła się w taki sposób, że na pierwsze oraz drugie miejsce w grupie każda drużyna ma szansę się znaleźć, miejmy nadzieję, że tą drużyną będzie jednak Polska, czego życzymy naszym kadrowiczom z całego serca.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułObstawianie zakładów długoterminowych – Poradnik bukmacherski 2021
Następny artykułPromocje w LV BET i Noblebet – kto robi to lepiej?
W Polsce bukmacher internetowy Betfan przebojem wdarł się na salony zakładów bukmacherskich online. Polski i legalny bukmacher Betfan bardzo szybko stał się ulubionym bukmacherów wielu graczy, bonusy, promocje i bardzo dobra ofert zakładów sprawiła, ze bukmacher internetowy Betfan przebił się do pierwszej piątki rankingu bukmacherów w Polsce.