W STS nowi gracze obstawią pierwszy kupon bez ryzyka. Organizator zwraca do 200 PLN za niepowodzenie na debiutanckim zakładzie. Promocja ograniczona jest w czasie!

Pierwszy kupon bez ryzyka dla nowych w STS - zwrot do 200 PLN
Pierwszy kupon bez ryzyka dla nowych w STS – zwrot do 200 PLN

Debiutancki kupon, zagrany po rejestracji konta w okresie od 15 do 19 listopada 2019 roku, zostanie w pełni zwrócony, jeżeli zostanie rozstrzygnięty jako przegrany. 

W promocji biorą udział gracze, którzy założą konto u legalnego bukmachera STS w czasie trwania promocji. Nie załapią się na bonus typerzy posiadający zarejestrowany profil w serwisie www.STS.pl. Skorzystanie z bonusu nie wymaga zapisów – jest automatyczne i obejmuje wszystkich nowych użytkowników. 

200 PLN za przegrany kupon w STS dla nowych 👇

Obstawienie debiutanckiego zakładu nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Jeżeli gracz obstawi pierwszy kupon, organizator w razie przegranej zwróci mu do 200 PLN w postaci bonusu. Innymi słowy:

przegrany pierwszy debiutancki kupon -> zwrot stawki 

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że promocja w STS obowiązuje nie tylko na klasycznej stronie www.STS.pl, ale także w aplikacji na urządzenia mobilne. 

Co daje rejestracja w STS?👍

Zarejestrowanie się na stronie bukmachera STS daje szereg korzyści. Osoby, które założą konto w okresie od 15 do 19 listopada 2019 roku, otrzymają:

  • do 1200 PLN bonusu powitalnego,
  • 29 PLN bez depozytu z kodem BETONLINE
  • do 200 PLN w zakładzie bez ryzyka 
Bonus Betfan - aktualny kod promocyjny
Bonus Betfan – aktualny kod promocyjny

Żeby kupon został zakwalifikowany do promocji, musi zostać rozstrzygnięty jako przegrany do 19 listopada 2019 roku do północy. Zakłady, które nie spełnią tego warunku (zostaną rozliczone choćby minutę po północy), nie zagwarantują ubezpieczenia do 200 PLN.

Polski bukmacher STS wypłaci środki bonusowe w ramach akcji „pierwszy kupon bez ryzyka dla nowych – zwrot do 200 PLN” w ciągu 24 godzin od momentu uzyskania do nich prawa. 


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułZakłady Puls w eToto – nowość na polskim rynku bukmacherskim
Następny artykułObstawianie piłki nożnej – poradnik bukmacherski
Promocje bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Darmowe bonusy bukmacherskie od STS, Betclic, Betfan i innych bukmacherów w internecie.