Do 3000 PLN bonusu czeka na graczy, którzy zapiszą się do społeczności Betfan i rozpoczną emocjonującą przygodę z obstawianiem. Pakiet Pudziana to dokonały prezent na początek drogi związanej z typowaniem 🙂 Szczegóły poniżej!

Pakiet Pudziana na start w Betfan - do 3000 PLN bonusu od depozytu
Pakiet Pudziana na start w Betfan – do 3000 PLN bonusu od depozytu

Promocje bukmacherskie dzielą się na takie, które oferowane są stałym graczom, oraz takie, które dotyczą nowych użytkowników. Opisywany bonus, czyli Pakiet Pudziana, przewidziany jest dla typerów, który dopiero rozpoczynają przygodę z obstawianiem w Betfan.

3000 PLN ekstra jest przeznaczone dla gracza, który dokona 3 pierwszych depozytów i zastosuje się do poniższych zaleceń, dzięki czemu zyska mnożnik x10 w każdej z trzech pierwszych wpłat.

Jak działa promocja Pakiet Pudziana w Betfan? 🔥

Pakiet Pudziana aktywuje się w chwili, gdy nowy użytkownik zarejestruje swoje konto na www.Betfan.pl w czasie obowiązywania akcji promocyjnej.

Skorzysta z bonusu gracz, który dokona trzech pierwszych depozytów na kwotę co najmniej 20 PLN każdy i zagra po kursie co najmniej 2,00. Organizator przekaże bonus o wartości 10% depozytów (maksymalnie 100 PLN), a nowy użytkownik obróci nim zgodnie z regulaminem.

bonus betclic premia kod aktualny
bonus betclic premia kod aktualny

Jak zdobyć maksymalną wygraną w Betfan, czyli 3000 PLN? 🤔👇

Przy odrobinie szczęścia, konto gracza zostanie zasilone kwotą 3000 PLN. Jak to możliwe? Wystarczy Od każdego depozytu otrzymać 100 PLN, by po 3 wpłatach na koncie bonusowych zgromadzić 300 złotych. Przy przenoszeniu środków z konta premiowego na główne, zastosować przyznany mnożnik x10 (aktywowany automatycznie) i cieszyć się 3000 PLN bonusu 🙂

Oto wartości trzech pierwszych depozytów w Betfan w promocji Pakiet Pudziana na start w Betfan – do 3000 PLN bonusu od depozytu:

  • 10% pierwszej wpłaty (max 100 pln)
  • 10% drugiej wpłaty (max 100 pln)
  • 10% trzeciej wpłaty (max 100 pln)

Wypłata środków bonusowych w Betfan

By móc wypłacić środki zgromadzone dzięki promocji Pakiet Pudziana, należy obrócić ich pięciokrotnością po kursie co najmniej 1,45 (pojedynczego zdarzenia), obstawiając minimum 2 zdarzenia.

Maksymalną wartością bonusu, na podstawie której Betfan przyznaje bonusy, jest 1000 PLN.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułMisja: Tenis – premia 40 złotych na mecze tenisa w Betclic
Następny artykułPoradnik dla nowych graczy zakładów bukmacherskich
Promocje bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Darmowe bonusy bukmacherskie od STS, Betclic, Betfan i innych bukmacherów w internecie.