Z wiadomych przyczyn skoki narciarskie są najpopularniejszą dyscypliną w Polsce. Przynajmniej zimą, przez co latem (i nie tylko) możemy pasjonować się siatkówką. Jednak zamiast spierać się, który sport ma przewagę nad drugim, zastanówmy się raczej, jak zabrać się za typowanie wyników w skokach narciarskich.

Obstawianie skoków narciarskich
Obstawianie skoków narciarskich jest dochodowe?

Obstawianie skoków jest opłacalne?

Każdy bukmacher chce ugryźć kawałek skokowego tortu – wszak popularność dyscypliny powinna się przełożyć na ilość zakładów i kuponów ze skokami w roli głównej. Jednak zakłady bukmacherskie na skoki, wbrew pozorom, sprawiają nieco kłopotu z wystawieniem kursów. Można się ich spodziewać stosunkowo krótko przed kwalifikacjami lub konkursem.

Dzieje się tak dlatego, że bukmacher chce mieć maksymalnie dużo danych, by przygotować bezpieczną dla siebie ofertę. Skoki to sport dość kapryśny i loteryjny, a czynniki takie jak np. pogoda czy dyspozycja dnia mogą wpłynąć na aktualną postawę zawodnika. Poniżej najpopularniejsze rodzaje typów na skoki.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

1. Klasyczny win, miejsca w trójce i szóstce

Podstawowe zakłady na konkursy Pucharu Świata czy innych zawodów. Typujemy w trzech wariantach, czy zawodnik wygra, stanie na podium, czy może będzie w pierwszej szóstce.

Tu legalni bukmacherzy mogą spać bezpiecznie, jeśli ktoś ma wygrać lub być na podium, kursy są zniechęcające, a zawodnicy spoza pierwszej dziesiątki PŚ lub będący akurat pod formą nie wskażą jednoznacznie, który z nich zakręci się w okolicach niespodzianki.

2. Najlepiej obstawiać H2H

Najciekawsze kursy i najlepsze okazje pojawiają się przy okazji zakładów head to head, czyli wirtualnych pojedynków zawodników zawodach lub kwalifikacjach. Na podstawie aktualnej dyspozycji buk układa listę par, a zakład dotyczy tego, który skoczek będzie wyżej w klasyfikacji.

Uwaga! Lista jest ułożona w dość przemyślany sposób i trzeba się naprawdę znać na skokach, by trafić jakiegoś spektakularnego underdoga. Na kuponie nie mogą się znaleźć dwa typy z jednym skoczkiem. Tylko podczas TCS z systemem KO pary nie są wirtualne i można tam obstawiać rzeczywiste pojedynki.

3. Walka z odległością na żywo

Skoki narciarskie zakłady w STS
Skoki narciarskie zakłady w STS

Specjalne emocje towarzyszą obstawianiu na żywo, czy skoczek pokona wyświetloną w zakładzie odległość, czy do niej nie doskoczy. To klasyczny typ over/under, tyle że zakład trzeba zawrzeć nie tuż przed skokiem, a o jakichś trzech skoczków wcześniej.

„Obstawiam skoki narciarskie co roku, uważam że jest to jedna z najbardziej dochodowych dyscyplin sportu w zakładach bukmacherskich. Ilość wygranych faworytów jest tutaj najwyższa ze wszystkich sportów. Bardzo trudno na skokach nie wygrać.” – typer z forum betonline.net.pl

Jeśli znasz się na skokach i orientujesz się, jak wpływa na skoki wiatr, możesz oglądając zaryzykować, ale najlepiej w konkursie, w którym warunki są w miarę równe i niezmienne. Daruj sobie grę podczas wietrznej loterii, gdy wiatr zmienia kierunek i siłę co pięć minut, a jury dodatkowo może przesuwać belkę. Bukmacher nie uwzględnia tych czynników, u niego liczy się tylko czysta odległość.

4. Można jeszcze długoterminowo

Gra dla cierpliwych. Kto podniesie do góry Kryształową Kulę? Kto zostanie mistrzem świata? Sens ma wtedy, gdy potrafimy odkryć coś, co zaważy na przyszłości. Sens postawienia na Ryoyu Kobayashiego w charakterze odbiorcy kryształowego cacka w sezonie 2018/2019 miał sens po konkursach w Niżnym Tagile, gdy kurs jeszcze się trzymał, a eksperci powtarzali, że zaraz skończy się jego passa.

Jakie są najlepsze typy na skoki narciarskie?

Początkujący gracze bardzo często zastanawiają się, jakie są dla nich najlepsze typy na skoki narciarskie. Odpowiedzieć na takie pytanie nie jest łatwo, ale trzeba sobie przede wszystkim uświadomić, że chodzi o to, by wygrywać jak najwięcej, tracić możliwie jak najmniej i wybrać dla siebie odpowiednią taktykę gry. Przygotowane przez nas podpowiedzi to tylko wstęp do tego, czym jest prawdziwe obstawianie skoków u bukmachera.

Pewniaki na skoki znajdziemy w zasadzie w każdym popularnym portalu typerskim, ale nie ma mowy, by którykolwiek z nich zagwarantował nam trafienie każdego kuponu czy regularne zarabianie określonej kwoty. Nawet propozycję największego eksperta powinniśmy przeanalizować na spokojnie i patrzeć na nią z dużym przymrużeniem oka.

Zakłady bukmacherskie skoki narciarskie zwojowały od dawna, dlatego znalezienie bukmachera, który ofertą odpowiada naszym potrzebom nie jest szczególnie trudne. Na ten moment najwięcej osób w Polsce wybiera markę STS – zdecydowanie najbardziej znaną w branży.

Obstawianie skoków w STS. Bonus na start to ponad 1200 zł!

Jeżeli do tej pory nie mieliśmy okazji grać w STS przez internet, musimy przed postawieniem pierwszego kuponu założyć darmowe konto. Na stronie www.STS.pl dostępny jest formularz online, w którym podaje się kilka podstawowych danych na swój temat, a także kod promocyjny BETONLINE. Ten ostatni pozwala nam na zgarnięcie bonusu bez depozytu, czyli prezentu, który nie jest przyznawany dopiero po dokonaniu przez nas wpłaty pieniędzy.

STS bonus powitalny składa się z trzech premii. Wszystko zaczyna się od bonusu 29 zł bez wpłaty, natomiast kolejne to 100% do 1200 PLN oraz 20 PLN do wykorzystania jako bezpieczny kupon w STS Betgames. Założenie konta to kwestia minuty, a najlepszym dowodem na to niech będzie film wideo zamieszczony poniżej:

BONUS POWITALNY STS. JAK DOSTAĆ KASĘ NA START?
💰💰

  1. Gracz wchodzi na www.STS.pl
  2. Wypełnia formularz rejestracyjny, w którym podaje, między innymi, działający kod promocyjny „BETONLINE
  3. Od razu przyznany zostanie bonus bez wpłaty 29 PLN
  4. Przy pierwszym depozycie można zgarnąć nawet 1200 PLN w formie premii 100%
  5. Pierwszy zakład w STS Betgames jest bez ryzyka, a wszystko dzięki bonusowi 20 PLN jako bezpieczny kupon

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułZakłady na żywo u nowych bukmacherów – czy warto je obstawiać akurat u nich?
Następny artykułJak grać u bukmachera – i przy tym nie stracić?
Na Obstawiaj.pl znajdziesz artykuły o tematyce bukmacherskiej. Darmowe promocje do legalnych bukmacherów, bonusy bez depozytów, ranking najlepszych bukmacherów online w Polsce.