Nagrody dla 100 najlepszych graczy – to nowy pomysł legalnego bukmachera Betclic. Wśród wartościowych prezentów, pakiet VIP dla dwóch osób na mecz Chelsea – Liverpool. To jak? Poznajemy szczegóły?

nagrody w betclic
Nagrody w Wyzwaniu Mistrzów w Betclic

Na liście najlepszych graczy Betclic można znaleźć się przy pomocy kolekcjonowania punktów. Za konkretne wygrane, organizator przyznaje od 3 do 5 punktów.

  • 5 punktów za każdą wygraną złotówkę w zakładzie akumulowanym
  • 3 złote za każdą wygraną złotówkę w zakładzie pojedynczym

Jakie są zasady typowania w Betclic?

Zakłady w Betclic, które biorą udział w zabawie muszą:

  • być postawione na dowolny mecz piłki nożnej
  • zostać wytypowane w terminie od 9 do 25 sierpnia 2019 roku
  • być zagrane za minimalną stawkę wynoszącą 1 złoty
  • opiewać na kurs co najmniej 1,50

W Wyzwaniu Mistrzów biorą udział wydarzenia z oferty na żywo, jak i przedmeczowej. Moją to być kupony na zdarzenia pojedyncze, oraz wielokrotne.

kod promocyjny betclic
Kod promocyjny do Betclic

Założenie darmowe konta w Betclic przy pomocy kodu promocyjnego KOD500, to pierwszy i najważniejszy krok ku walce o najlepsze miejsca konkursowe.

Betclic to legalny bukmacher, który oferuje usługi w pełni zgodne z prawem, co gwarantuje zezwolenie Ministerstwa Finansów.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułEtoto rozdaje nawet 200 złotych premii na start
Następny artykułFreebet dla nowych graczy w STS – bonus 29 złotych
Promocje bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Darmowe bonusy bukmacherskie od STS, Betclic, Betfan i innych bukmacherów w internecie.