Na internecie jest wiele poradników które pokazują nam jak typować zakłady u bukmachera, jednakże bardzo niewiele jest takich, które zwraca nam uwagę na błędy, a niestety przysłowie ,,mądry Polak po szkodzie” nigdy nie przestanie obowiązywać. Dlatego też mamy dla was ten oto artykuł, który zwróci uwagę na najgorsze błędy, jakie popełniają gracze na typach sportowych.

Najczęstsze błędy popełniane przez tych, co typują sport online

Przejmowanie się zbytnio porażkami

Jeden z najczęściej słyszanych mitów na temat zakładów bukmacherskich to ten, który mówi że podobno ,,dobrzy gracze nie przegrywają”. Co jest oczywiście totalną bzdurą, każdy przegrywa, szkopuł jednak w tym, że dobry gracz od słabego różni się jedynie tym, że po prostu przegrywa rzadziej. Nie oszukujmy się, jeszcze taki się nie urodził, co by nie przegrał. Z powodu tego strachu mało który gracz podejmie „ryzyko” potencjalnej wygranej z obawy przed właśnie straceniem postawionych środków. Niestety, ale istnieje coś takiego jak szczęście oraz losowość w sporcie, przez co nikt nigdy tak naprawdę nie może być pewien co do wyników obstawionego meczu lub zawodów. Tak więc uważanie, że najlepszą strategią jest unikanie przegranych, jest po prostu błędne.

STS bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS bonus bez depozytu 2020

Zły dobór firmy bukmacherskiej

Na rynku polskim aktualnie istnieje ponad 18 legalnych firm bukmacherskich, oferujących typy w przeróżnych dyscyplinach, takich jak piłka nożna, koszykówka czy nawet e-sport. Niektórzy oferują nawet zakłady na wydarzenia polityczne bądź religijne. Błędem większości graczy w tym wypadku jest niesprawdzenie aktualnej oferty promocyjnej firm bukmacherskich na rynku, co prowadzi do przeoczenia ciekawych bonusów takich jak na przykład darmowy zakład czy dodatkowe środki za które można postawić zakład i potencjalnie wygrać większe pieniądze. Prawie każda firma oferuje darmowe bonusy i promocje, które mogą wydawać się nam bardzo atrakcyjne. Jednakże bardzo mało osób zadaje sobie przy okazji pytanie ,,skąd biorą się te promocje? Przecież pieniądze z nieba nie spadają”, co jest w pełni prawdą. Otóż firmy bukmacherskie jakoś muszą odzyskać te pieniądze, dlatego też po przyciągnięciu odpowiedniej ilości nowych graczy, firmy bukmacherskie podnoszą marże co ma ogromny wpływ na kursy po których obstawiamy zakłady u tychże bukmacherów.

Obstawianie u nielegalnych bukmacherów

Kolejnym, bardzo niebezpiecznym błędem nieuważnych graczy jest obstawianie zakładów w firmach które cieszą się złą sławą bądź są wręcz nielegalne. Jest to o tyle niebezpieczne że nie dość, że narażamy się na to, że po naszej wygranej firma ta ograniczy nam dostęp do konta bądź nie wypłaci nam naszych pieniędzy, to na dodatek (jeśli firma ta działa nielegalnie) możemy mieć problem z prawem, ponieważ prawie pewnym jest to, że firma taka nie odprowadziła należnego podatku do skarbu państwa. Więc zamiast ,,dużej wygranej” możemy liczyć wtedy na ,,spory podatek do zapłacenia”.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułJak najlepiej dobrać firmę bukmacherską? – Poradnik od eksperta
Następny artykułJak obstawić nasz pierwszy kupon na zakładach online?
W Polsce bukmacher internetowy Betfan przebojem wdarł się na salony zakładów bukmacherskich online. Polski i legalny bukmacher Betfan bardzo szybko stał się ulubionym bukmacherów wielu graczy, bonusy, promocje i bardzo dobra ofert zakładów sprawiła, ze bukmacher internetowy Betfan przebił się do pierwszej piątki rankingu bukmacherów w Polsce.