Turniej ATP w Paryżu to nie tylko wielkie gwiazdy sportu i fantastyczne wydarzenia. To także doskonały sposób na zdobycie dodatkowych pieniędzy w ramach premii przy typowaniu zakładów bukmacherskich z tej dyscypliny sportu.

Misja: Tenis - premia 40 złotych na mecze tenisa w Betclic
Misja: Tenis – premia 40 złotych na mecze tenisa w Betclic

By znaleźć się na liście szczęśliwców, którzy w Betclic zdobędą 40 złotych ekstra, należy spełnić jeden podstawowy warunek (no dobrze, dwa 🙂 ): zapisać się do akcji promocyjnej i obstawiać kupony kwalifikujące się do zabawy.

Warto mieć na uwadze fakt, że legalny bukmacher Betclic honoruje dołączenie do udziału zarówno na klasycznej stronie www.Betclic.pl, jej wersji mobilnej, oraz w aplikacji na smartfony. Kanał dostępu jest więc zupełnie dowolny i uzależniony od preferencji graczy.

Minimalna stawka kuponu – Misja: Tenis w Betclic ⬇️

Jaka jest minimalna stawka kuponu w promocji Misja: Tenis – premia 40 złotych na mecze tenisa w Betclic? Spieszymy z odpowiedzią: to tylko 20 PLN! Tyle wystarczy, by przy odrobinie szczęścia zdobyć dwa razy wiecej.

Zakład biorący udział w zabawie musi zawierać co najmniej 2 zdarzenia (być wielokrotny). Kurs kuponu został ustalony na poziomie 1,70. Zagranie kuponu spełniającego inne warunki promocji, lecz bez osiągnięcia pułapu kursowego 1,70, nie gwarantuje kwalifikacji do promocji. Dopiero 3 kupony zagrane według poniższych zasad, uprawniają do odbioru bonusu.

Oferta specjalna jaką przygotował Betclic Polska trwa od 28 października 2019 roku do 3 listopada 2019 roku. Organizator zapewnia, że wypłaty bonusów odbędą się 5 listopada 2019 roku w godzinach popołudniowych.

forbet premia bonus kod promocyjny
Freebet forBet, premia, bonus, kod promocyjny

Misja: Tenis – jakie zdarzenia obstawiać? 🔥📩

W promocji można obstawiać wszystkie spotkania tenisa, jakie rozgrywane są w dniach obowiązywania akcji promocyjnej, czyli między 28 października, a 3 listopada 2019 roku.

Innymi słowy – 40 złotych premii zdobędą gracze, którzy:

  • zagrają co najmniej 3 kupony wielokrotne z minimum 2 zdarzeniami na www.Betclic.pl lub w aplikacji mobilnej
  • każdy z 3 kuponów będzie wygrany
  • wytypują po kursie co najmniej 1,70
  • obstawią za stawkę ni niższa, niż 20 PLN

Wyłączenia z promocji Misja: Tenis w Betclic

Z promocji wyłączono:

  • mechanizm cashout
  • kupony zagrane za środki bonuswe
  • zakłady systemowe
  • powtarzające się wybory
  • kupony, w których jest aktywna już inna promocja

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułCo się dzieje z ludźmi, którzy wygrywają duże sumy pieniędzy na zakładach bukmacherskich?
Następny artykułPakiet Pudziana na start w Betfan – do 3000 PLN bonusu od depozytu
Promocje bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Darmowe bonusy bukmacherskie od STS, Betclic, Betfan i innych bukmacherów w internecie.