Zakłady bukmacherskie wiążą się ze sporymi emocjami, ale też ryzykiem. Jeśli ktoś jednak wie na temat takich zakładów dużo z pewnością ma spore szanse na wygraną. Najbardziej emocjonującą kategorią są jednak zakłady live, do których można przystąpić w trakcie trwania każdego wybranego spotkania.

zakłady na żywo
Mecze na żywo i obstawianie u bukmacherów

Zakłady na żywo jako szybki zarobek

Oczywiście bukmacherzy nie udostępniają takich zakładów na żywo przy każdym spotkaniu, więc warto sprawdzić, czy w interesującym gracza meczu dostępne są tego typu zdarzenia, czy też może trzeba przerzucić się na jakiś inny mecz. Zwykle jednak oferta zakładów na żywo u firm bukmacherskich jest bardzo rozbudowana, ponieważ są to spotkania, które przyciągają sporą grupę internautów.

Obstawiając zakład live można w kilkanaście minut wygrać duże pieniądze, które zostaną przetransferowane na konto gracza. Potem gracze mogą zrobić z nimi wszystko co zechcą, np. je wypłacić. Oczywiście im większa wygrana, tym większe emocje, jednak w tego typu zakładach trzeba kierować się rozsądkiem i analizą. Dzięki temu oszczędności nie zostaną stracone i będzie można wygrywać kupon za kuponem.

„Obstawianie na żywo ma o wiele więcej zalet niż typy przedmeczowe, zawsze obstawiam jak oglądam mecz na żywo, wtedy widzę kto jest lepiej przygotowany i ma lepszą formę.” – ekspert z betonline.net.pl

Do zakładów live można wejść w dowolnym momencie, zarówno na początku meczu, czy też na samo jego zakończenie. Trzeba jednak mieć pojęcie o tym, że im później obstawi się dane wydarzenie tym mniejszy kurs można złapać chyba, że w meczu wyraźnego faworyta będzie akurat niespodziewany rezultat. Wtedy kurs na faworyta z biegiem czasu będzie rósł.

Bukmacherzy internetowi umożliwiają swoim graczom jednoczesne oglądanie oraz typowanie wydarzeń sportowych. Można więc mieć pełen podgląd na typowany mecz, tak aby zagrać typ w odpowiednim momencie, wtedy gdy nie będzie to dla gracza zbyt ryzykowne.

Nie warto jednak kierować się samymi kursami, bo do niczego dobrego w końcowym rozrachunku to nie doprowadzi. Znajomość poszczególnych dyscyplin sportowych jest tutaj bardzo przydatna, więc na samym początku warto poszerzyć swoją wiedzę. 

0 / 5. Ocen: 0

Następny artykułBonusy bukmacherskie u legalnych bukmacherów
Na Obstawiaj.pl znajdziesz artykuły o tematyce bukmacherskiej. Darmowe promocje do legalnych bukmacherów, bonusy bez depozytów, ranking najlepszych bukmacherów online w Polsce.