Ciężko jest wyobrazić sobie życie dzisiaj bez smartfonów, gdyż za ich pomocą komunikujemy się z innymi a także wykonujemy mnóstwo innych czynności szybciej, łatwiej. Od pewnego czasu gracze zakładów mogą również korzystać ze specjalnych aplikacji mobilnych bukmacherów i obstawiać mecze bez potrzeby uruchamiania komputera. Jednakże pozostaje tu pytanie – która aplikacja mobilna jest najlepsza?

Która aplikacja mobilna od bukmacherów jest najlepsza?

Co jest lepsze? Aplikacja czy strona internetowa?

Bukmacherskie aplikacje mobilne są bardzo funkcjonalne, umożliwiają wprowadzenie wszystkich rozwiązań znanych z normalnej wersji strony internetowej. Co więcej, aplikacje bukmacherskie oferują także szereg specjalnych funkcji dostępnych tylko za ich pośrednictwem, jak np. powiadomienie o zamknięciu kuponu lub też wibracja w momencie, gdy w interesującym nas meczu padnie gol. Przy stronach internetowych niestety nie mamy tych możliwości, na dodatek jesteśmy ,,przykuci” do naszego ekranu, podczas gdy jeśli mamy przy sobie smartfona, możemy udać się praktycznie wszędzie. Jednakże wybór która instancja jest lepsza należy do was, czyli do indywidualnego użytkownika.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Zalety aplikacji mobilnej

Jak już wcześniej wspominaliśmy, główną zaletą jest to, że aplikacja mobilna umożliwia nam obstawianie z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie. Wystarczy tylko smartfon oraz zasięg, by można było skorzystać z internetu. Poniżej przedstawiamy wam resztę zalet aplikacji mobilnych :

Promocje – Niektórzy bukmacherzy oferują dodatkowe promocje i bonusy za samo zainstalowanie ich aplikacji mobilnej i dokonanie pierwszej wpłaty za jej pomocą. Nie są to duże pieniądze, ale jak wiadomo nie od dziś, lepiej je mieć niż nie mieć, dlatego też choćby dla tego warto zainstalować mobilną aplikację bukmachera.

Dostęp do wszystkich funkcji które oferuje zwykła strona internetowa – możemy obstawiać, sprawdzać statystyki, wpłacać i wypłacać pieniądze.

Jedno kliknięcie i już możemy grać – Odblokowujemy nasz telefon i klikamy w ikonkę aplikacji. Włącza się programik, my jesteśmy od razu zalogowani (o ile jest to nasze drugie uruchomienie aplikacji) i możemy niezwłocznie rozpocząć obstawianie. Pozwala to nam na szybkie obstawianie meczów, nawet gdy siedzimy na trybunach i oglądamy sportowe pojedynki na żywo.

Oglądanie live’ów  – Mobilne wersje stron internetowych bukmachera rzadko kiedy umożliwiają oglądanie transmisji sportowych. Aplikacje za to posiadają takie funkcje, dzięki czemu bezpośrednią relację z boiska mamy pod ręką, bez potrzeby szukania transmisji po stronach internetowych.

Najlepsze aplikacje mobilne

– Fortuna, jako jeden z topowych bukmacherów oferuje nam aplikację, która pozwala nam skorzystać z dziesiątek dodatkowych opcji i funkcjonalności. Zdarza się jednak czasem, że zawiesza się i nie odpowiada, ale takie momenty są rzadkością. Aplikację Fortuny pobrać można z oficjalnej strony bukmachera pod adresem www.efortuna.pl.

–  Aplikacja Betclic jest czytelna, działa szybko i oferuje dostęp do najważniejszych funkcji, a także wielu innych przydatnych opcji. Z pozycji telefonu uzyskujemy dostęp do tego, co niezbędne. Aplikację mobilną Betclic pobierzemy ze strony www.betclic.pl.

– Co ciekawe to właśnie STS jako pierwszy zaproponował nam obstawianie przy użyciu aplikacji. Sam program jest atrakcyjny, dobrze wykonany i pozwala na swobodne obstawianie. Wszystko działa bardzo szybko, a w dodatku mamy dostęp do wielu atrakcyjnych funkcji, które ułatwią nam stawianie kuponów.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.