Za typowanie sumy rzutów rożnych, legalny bukmacher eToto rozdaje freebety o wartości 25 PLN. Promocja odnawia się co tydzień i obowiązuje wszystkich graczy posiadających aktywne konto.

promocja etoto
Kornery w eToto – 25 PLN freebetu za typowanie rumy rożnych

W promocji biorą udział gracze, którzy zapiszą się do zabawy zagrają zakład wg poniższych reguł, oraz rozliczą go jako przegrany i klikną ,,zatwierdź” na wyświetlonym banerze.

Bukmacher eToto obiecuje, że środki zostaną graczowi przyznane w ciągu 20 minut od momentu kliknięcia zatwierdzenia w pop-upie.

Regulamin promocji Kornery w Etoto

  1. Postawienie kuponu pojedynczego na zdarzenia przedmeczowe i na żywo.
  2. Zagranie na sumę rzutów rożnych w spotkaniach piłkarskich.
  3. Obstawienie za stawkę co najmniej 50 złotych.
  4. Wytypowanie po kursie nie mniejszym, niż 1,02.

Posiadanie aktywnego konta w eToto to najważniejszy warunek kwalifikacji do promocji. Można go spełnić, rejestrując się zupełnie za darmo na stronie bukmachera.

betclic kod
Kod promocyjny Betclic – aktualny KOD500

25 PLN freebetu za typowanie sumy rożnych obowiązuje do końca tygodnia i odnawia się co 7 dni. Niewykorzystanie freebetu w danym tygodniu, powoduje jego przepadnięcie.

Freebet Etoto – działanie promocji

Darmowy zakład w Etoto za daną stawkę nazywany jest w świecie bukmacherskim ,,freebet”. Uprawnia gracza do zagrania zakładu bez własnej inwestycji. W razie zwycięstwa, kwota freebetu odejmowana jest od wygranej.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykuł50% ekstra w Betclic w weekend 23 – 26 sierpnia
Następny artykuł50 PLN freebet za typowanie spotkań z TOP3 w eToto
Promocje bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Darmowe bonusy bukmacherskie od STS, Betclic, Betfan i innych bukmacherów w internecie.