Popularność zakładów sportowych w naszym kraju rośnie z roku na rok. Z tego względu na rynku pojawia się coraz więcej firm bukmacherskich, które są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie graczy. Chcąc zdobyć nowych klientów, każdy bukmacher musi obserwować konkurencję i reagować, żeby gracze wybrali właśnie jego firmę. Dlatego coraz więcej jest bonusów i promocji, które są oferowane przez firmy bukmacherskie. Bardzo często występują one w formie kodów promocyjnych. Na jakie kody warto zwrócić uwagę ?

kody bonusowe
Kody bonusowe do legalnych bukmacherów online

Bonusy i promocje bukmacherskie

Każdy gracz obstawia zakłady nie tylko dla rozrywki – oczywistym celem jest również zysk . Z tego powodu wielu doświadczonych graczy szuka sposobów na optymalizacje swoich zysków na zakładach sportowych. Bardzo dobrym trikiem jest wyszukiwanie takich okazji jak okresowe kody promocyjne do bukmacherów. Najczęściej firmy bukmacherskie wprowadzają kody bonusowe dla nowych użytkowników, za założenie konta. Takie kody to zazwyczaj podwojenie pierwszej wpłaty.

„Dobrze, że bukmacherzy używają kodów bonusowych bo to dobra okazja żeby zachęcić nowych graczy do rejestracji i grania u danego bukmachera. Nie każdy wie, że są obecnie legalni bukmacherzy online.” – typer z forum betonline.net.pl

Jest to świetny sposób na granie bez ryzyka, ale podwojenie wpłaty ma ograniczenia – jest to limit kwoty, która zostanie dodana do depozytu, np. 100 złotych. Innym często pojawiającym się kodem bonusowym do bukmacherów jest promocja powitalna, również skierowana do nowych klientów danej firmy bukmacherskiej. Tutaj kwoty mogą być różne , w zależności od bukmachera.

Jak korzystać z kodów promocyjnych

Kod promocyjny to ciąg znaków: cyfr i liter, który gwarantuje otrzymanie bonusu. Należy go wpisać w wyznaczonym miejscu, a następnie zatwierdzić. Bardzo ważne jest, żeby przestrzegać warunków korzystania z bonusowej kwoty, ponieważ czasami firmy bukmacherskie ograniczają możliwość wykorzystania dodatkowych pieniędzy, np. kurs na kuponie musi wynosić powyżej 2.01 albo dotyczyć tylko wybranej dyscypliny sportowej.

Nie można zapomnieć też o tym, że zazwyczaj kody promocyjne to okresowe bonusy i trzeba najpierw zapoznać się z terminem ważności danego kodu, żeby go nie przegapić .

5 / 5. Ocen: 1

Poprzedni artykułCzy bukmacher bet365 jest legalny?
Następny artykułCo to jest porównywarka kursów bukmacherskich?
Na Obstawiaj.pl znajdziesz artykuły o tematyce bukmacherskiej. Darmowe promocje do legalnych bukmacherów, bonusy bez depozytów, ranking najlepszych bukmacherów online w Polsce.