W Betclic nowi gracze mają lepiej. Typowanie pierwszego zakładu bez żadnego ryzyka – to najnowsza oferta tego legalnego bukmachera. Wpisując aktualny kod promocyjnych dla nowych („KOD550”), nie trzeba martwić się o rozstrzygnięcie kuponu!

"KOD550" - aktualny kod promocyjny dla nowych w Betclic
„KOD550” – aktualny kod promocyjny dla nowych w Betclic

Cashback 550 PLN w Betclic 👇🏼👇🏼👇🏼

Za rejestrację w Betclic, organizator przyznaje bonus cashback w postaci 550 PLN. Oferta skierowana jest do graczy, którzy podczas zakładania konta na www.Betclic.pl lub w aplikacji, uzupełnią rubrykę z kodem promocyjnym.

Jak przejść proces uzyskania bonusu cashback?

  • założyć konto w Betclic
  • wpisać aktualny kod promocyjny Betclic: „KOD550”
  • dokonać pierwszej wpłaty
  • zagrać kupon
  • przegrać
Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Po spełnieniu powyższych warunków, na konto gracza zostanie przelana suma stawki zagranej w pierwszym zakładzie. Betclic Polska ustalił maksymalną jej wysokość na 550 PLN. Oznacza to, że w razie przegranej, na konto bonusowe trafi zwrot nie wyższy, niż 550 złotych.

Opisywana promocja to doskonały dodatek do stawiania pierwszych kroków w bukmacherce. Stawiając pierwszy kupon z kodem „KOD550„, nie da się w zasadzie przegrać. Albo się wygrywa, albo rozstrzyga kupon jako przegrany i otrzymuje zwrot 100% środków!

Aktualny kod promocyjny w Betclic

Na oficjalnej stronie bukmachera www.Betclic.pl można znaleźć promocję z dużo niższym bonusem (500 złotych). Wpisując nasze hasło promocyjne – KOD550, zyskuje się więcej. Kod promocyjny wpisać można jedynie podczas rejestracji, potem nie będzie już możliwości skorzystania z kodu bonusowego jaki oferuje legalny bukmacher Betclic.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykuł20 PLN za typowanie sportów wirtualnych w LV Bet
Następny artykułBonus 20 PLN za typowanie gier karcianych Betgames w STS
Promocje bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Darmowe bonusy bukmacherskie od STS, Betclic, Betfan i innych bukmacherów w internecie.