Polscy bukmacherzy, którzy świadczą swoje usługi za pośrednictwem internetu, cieszą się w ostatnim czasie coraz większą popularnością. Nic dziwnego – obstawianie zakładów to sposób na dodatkowy zarobek dla fanów sportu. Wielu spośród nowych graczy z pewnością zastanawia się, w jaki sposób można realizować płatności w tego typu portalach. W poniższym artykule postaramy się udzielić na to pytanie możliwie najbardziej wyczerpującej odpowiedzi.

metody płatności
Popularne metody płatności u Polskich bukmacherów online

Formy płatności u bukmacherów online – o tym powinieneś pamiętać

Przede wszystkim należy mieć na uwadze fakt, że w chwili obecnej w Polsce funkcjonuje dziewięciu operatorów zakładów bukmacherskich. Siedem spośród nich zdecydowało się na stworzenie swoich witryn internetowych, na których świadczą swoje usługi w sposób taki sam jak w punktach stacjonarny. Dzięki temu w internecie można wysyłać zakłady u bukmacherów takich jak Betclic, Fortuna, LV Bet, STS, forBET, Milenium, Totolotek czy eToto.

Warto również wiedzieć, że jeden z bukmacherów, Superbet, również prowadzi swoją witrynę internetową. Szkopuł jednak polega na tym, że pełni ona wyłącznie rolę informacyjną. Jest to uwarunkowane tym, że bukmacher ten nie uzyskał zezwolenia od Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności w internecie. Na chwilę obecną u bukmachera Superbet można wyłącznie realizować zakłady poprzez jego punkty stacjonarne.

bonus sts bez wpłaty
Bonus za darmo bez depozytu. STS kod promocyjny: BETONLINE

Sposoby płatności u bukmacherów – metody najczęściej wybierane przez doświadczonych graczy

Istnieje bardzo wiele sposobów na zasilenie swojego konta bukmacherskiego. Wile z nich jest w sposób powszechny akceptowanych przez bukmacherów online – mowa tutaj w szczególności o płatnościach za pomocą kart kredytowych oraz przelewów błyskawicznych. Są także metody mniej rozpowszechnione – np. Paysafecard czy Neteller. Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo chętnie udostępniają tego typu metody płatności.

Karty kredytowe i debetowe

Jest to metoda płatności, która na chwilę obecną cieszy się największą popularnością zarówno wśród nowych jak i stałych graczy. Wynika to przede wszystkim z tego, że ta metoda jest w 100% bezpieczna oraz w pełni darmowa. Ponadto płatności przy wykorzystaniu kart płatniczych są także realizowane w sposób błyskawiczny – w znakomitej większości przypadków kwoty przelewane z kont bankowych na konto gracza pojawiają się już kilka minut po dokonaniu płatności. Nic zatem dziwnego, że płatności kartami kredytowymi i debetowymi cieszą się tak dużym powodzeniem.

Warto nadmienić, że w chwili obecnej znakomita większość polskich legalnych bukmacherów online oferuje tę metodę płatności swoim zarejestrowanym graczom. Usługi płatności kartami kredytowymi i debetowymi nie ma tylko Milenium oraz eToto. Przy zawieraniu tych transakcji nie są pobierane żadne prowizje ani opłaty.

Jak zrealizować transakcję przy użyciu karty kredytowej lub debetowej? Jest to bardzo proste – niczym nie różni się od procesu zawierania transakcji przy kupnie jakichkolwiek przedmiotów ze sklepów internetowych. Należy zatem przygotować do podania imię i nazwisko posiadacza karty, numer karty oraz numer CVC – jest to 3-cyfrowy kod, który znajduje się na odwrocie naszego plastikowego dokumentu.

Błyskawiczne przelewy bankowe

Przelewy błyskawiczne również cieszą się znaczą popularnością. Nic dziwnego – umożliwiają one natychmiastowe przelanie naszych środków z banku na konto bukmacherskie gracza. Aby móc skorzystać z tej bardzo wygodnej metody płatności, należy najpierw utworzyć konto w jednej z platform pośredniczących. Liczba firm tego typu jest duża – można np. skorzystać z oferty PayU, pay.com, Tpay, Przelewy 24 czy Dotpay.

Razem obsługują one około 30 instytucji bankowych, zatem bez względu na to, w którym banku posiadamy konto, z pewnością uda nam się zrealizować transakcję przy użyciu błyskawicznego przelewu bankowego. Warto również wiedzieć, że żaden z powyżej wymienionych pośredników, czyli tych instytucji pośredniczących, nie pobiera od klientów prowizji za wykonywanie transakcji. Można zatem śmiało z niej korzystać. Druga bardzo ważna informacja jest taka, że wszyscy bukmacherzy akceptują tę metodę.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułBetclic opinie, oferta zakładów i darmowe bonusy
Następny artykułFortuna najlepsza w rankingu bukmacherów
Na Obstawiaj.pl znajdziesz artykuły o tematyce bukmacherskiej. Darmowe promocje do legalnych bukmacherów, bonusy bez depozytów, ranking najlepszych bukmacherów online w Polsce.