Każdy typer na starcie nie powinien przede wszystkim sam siebie oszukiwać. Nikt na początku nie jest świetny i wyjątkowy, a zniechęcanie się przez to, że raz czy dwa przegraliśmy nie ma sensu, ponieważ przecież możemy się odegrać po jakimś czasie, nieprawdaż? No dobrze, ale jak obstawiać typy sportowe, aby wygrywać?

Jak obstawiać typy sportowe – Poradnik od eksperta

Pamiętaj, o zapłaceniu ,,podatku od marzeń”

Pamiętajcie, aby przed obstawianiem zejść na ziemię, z racji tego że marząc o wielkich wygranych – obstawiając kupon za 5 zł tak naprawdę nic nie osiągniemy. Nikt nam nie da milionów euro plus lamborghini spyder za darmo, a tym bardziej za obstawienie kursu za 5 zł (prawdopodobieństwo żeby to się stało jest tak niskie jak trafienie 10 w totka – ale jest możliwe, wystarczy spojrzeć na zakłady akumulowane). Jak już wspominaliśmy, firmy bukmacherskie funkcjonują na tej zasadzie, że przyjmują pieniądze, po to aby ich już nam nie oddać. Więc aby ,,ograć” bukmachera, musimy przede wszystkim sami wiedzieć, co robimy. Nie oszukujmy się, ale to jest tak jak z zatrudnieniem hakerów do tego, aby testowali zabezpieczenia banków, zamiast po prostu włamywali się do nich i kradli olbrzymie sumy pieniędzy. Tak samo jest z bukmacherką. Firmy bukmacherskie zatrudniają najlepszych, wybitnych graczy za olbrzymie kwoty, właśnie dlatego żeby oni nie wygrywali ogromnych pieniędzy, przez co firma byłaby narażona na ogromne straty, więc po prostu bardziej opłaca im się zatrudnić kogoś za duże pieniądze, niż stracić jeszcze większe, nic przez to nie zyskując.

STS bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS bonus bez depozytu 2020

Nie poddawaj się!

 Podstawowym błędem każdego początkującego typera jest zniechęcanie się do typowania po kilku nieudanych zakładach, a nie trzeba dużo, aby zainwestowane pieniądze odzyskać, lub nawet pomnożyć. Zdobywanie pieniędzy jak wiadomo jest głównym celem grania na zakładach bukmacherskich, jednakże musimy pamiętać, że to powinno być tylko dla nas zabawą. Jako nowi typerzy zakładów bukmacherskich, mamy ten luksus że możemy nieraz otrzymać od bukmacherów tak zwany freebet bukmacherski, który pozwoli nam obstawiać za praktycznie pieniądze bukmachera. Dzięki temu już na starcie mamy środki, które możemy obstawić i potencjalnie wygrać, nie myśląc o tym, że cokolwiek stracimy. W końcu ,,łatwo przyszło, łatwo poszło” jest bardzo prawdziwym powiedzeniem.

Pamiętaj, że nie tylko piłkę nożną można obstawiać u bukmachera

W zakładach bukmacherskich możemy obstawić co tylko chcemy. Nie ma więc powodu, aby gracz obstawiał tylko najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Decydujące powinno być to, ile posiadamy wiedzy na temat dziedziny, którą chcemy typować. Pamiętajcie o tym, aby zawsze wybierać legalne firmy bukmacherskie, ponieważ może się to źle skończyć, przy ewentualnej wypłacie naszych środków, czego nikomu nie życzymy. Co do obstawiania ciekawych typów, to możemy obstawiać nawet i zakłady specjalne (na wydarzenia polityczne, religijne etc.).


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułCo musimy wiedzieć o e-sportach, jeśli chcemy zacząć je obstawiać?
Następny artykułCzy meczy online mogą nam jakoś pomóc w dorobieniu do domowego budżetu?
W Polsce bukmacher internetowy Betfan przebojem wdarł się na salony zakładów bukmacherskich online. Polski i legalny bukmacher Betfan bardzo szybko stał się ulubionym bukmacherów wielu graczy, bonusy, promocje i bardzo dobra ofert zakładów sprawiła, ze bukmacher internetowy Betfan przebił się do pierwszej piątki rankingu bukmacherów w Polsce.