Wejście w świat zakładów bukmacherskich nie jest łatwym zadaniem, w końcu trzeba się trochę postarać, aby zacząć wygrywać u bukmachera. Nic w tym dziwnego, dlatego też dziś przedstawimy ci najważniejsze fakty, jakie powinieneś znać, kiedy zaczynasz obstawiać u bukmachera!

Jak najlepiej zacząć z zakładami online? – Poradnik od eksperta

Co musisz zrobić na starcie?

Przede wszystkim musisz zacząć od wybrania legalnego bukmachera – rankingi bukmacherskie mogą ci w tym sporo pomóc, dlatego też pamiętaj o tym, aby znaleźć takiego buka, którego oferta jak najlepiej opowiada tobie. Aktualnie w Polskim internecie działa 20 legalnych bukmacherów, ale nie wykluczone, że z czasem nie będzie ich więcej. Pamiętaj również o tym, że po wyborze legalnego bukmachera w internecie, musisz się zarejestrować. Każdy bukmacher bez wyjątku tego wymaga. Sam proces nie jest skomplikowany, a większość bukmacherów wprowadziła opcję szybkiej rejestracji, lub też tymczasowego zarejestrowania konta. Jeśli zdecydowałeś się na drugą opcję, to możesz obstawiać zakłady online w normalny sposób, ale musisz dokończyć rejestrację, aby wypłacić środki z wygranej. Wracając jednak do tematu – jakbyś to robił normalnie (czyli rejestrował się u bukmachera). Po podaniu swoich danych należy przesłać zdjęcie lub skan dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości oraz podać numer konta bankowego. Większość bukmacherów ma na formularzu zasady dotyczące kodów promocyjnych, chociaż coraz częściej praktykuje się to, że bukmacher automatycznie do rejestracji dołącza jakiś kod promocyjny.

Kody promocyjne

Warto tu sobie o nich powiedzieć, z racji tego, że bukmacherzy często oferują naprawdę niezłe bonusy, ale problem w tym, że jakoś nic nie wspominają o tym, że nieraz trzeba naprawdę wiele, aby takimi bonusami obrócić, aby odebrać wygraną. Najczęściej trzeba bonusem obrócić kilkukrotnie, po ustalonym kursie, przez co nieraz buk ustawi naprawdę niebotycznie wysokie kursy, przez co szansa na wygraną bardzo maleje.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ustal budżet

Wiele aplikacji bukmacherskich ma bardzo fajną funkcję, która pomaga określić budżet na dany miesiąc, I go nie przekraczać, przez co redukujesz szansę na to, aby się uzależnić od zakładów bukmacherskich. W końcu nie da się ukryć, że każdy tak naprawdę ma ochotę się ,,odegrać” przez co jeśli będziemy nieuważni, to stracimy po prostu większą sumę pieniędzy. Dlatego też lepiej jest przeznaczyć sobie te 200zł na miesiąc na to, aby mieć na zakłady, I po prostu nie przekraczać tej sumy, ponieważ jeśli zaczniemy to całe ,,odgrywanie się” to raz za razem będziemy wydawać coraz większe sumy pieniędzy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułDlaczego zakłady na politykę o wiele łatwiej wygrać, niż zwykłe zakłady sportowe?
Następny artykułJakie są powody, dla których ludzie uzależniają się od zakładów bukmacherskich?
W Polsce bukmacher internetowy Betfan przebojem wdarł się na salony zakładów bukmacherskich online. Polski i legalny bukmacher Betfan bardzo szybko stał się ulubionym bukmacherów wielu graczy, bonusy, promocje i bardzo dobra ofert zakładów sprawiła, ze bukmacher internetowy Betfan przebił się do pierwszej piątki rankingu bukmacherów w Polsce.