Wielu graczy zastanawia się, w jaki sposób mogą grać u bukmachera, jednocześnie nie tracąc swoich depozytów – ale oczywiście wykonanie zazwyczaj różni się wiele od tego, jak to ma wyglądać w teorii. Dlatego też dziś przedstawimy wam, jak można grać u bukmachera i jednocześnie nie stracić na tym zbyt wiele!

Jak grać u bukmachera – i przy tym nie stracić?

Jak zacząć?

Większość przewodników bukmacherskich, które krążą w Internecie zaleca nawet korzystanie z bonusów i innych modyfikatorów, aby zwiększyć swoje szanse na uniknięcie utraty pieniędzy. Jednak początkującym często trudno jest to sobie uświadomić, więc zacznijmy od początku. Szanse są mnożnikiem, pokazują, ile pieniędzy wygrałeś. Wielu graczy stara się grać po najwyższych możliwych kursach, ale to buk decyduje o kursach na dany zakład. Następnie, jeśli kupon się nie powiedzie, otrzymamy premię, która może podwoić premię lub zwrócić środki inwestycyjne na nasze konto bukmacherskie. Oczywiście rodzajów tych bonusów jest więcej i tak naprawdę zależy to od tego, jaki bonus otrzymasz od polskiego bukmachera, ale pamiętaj też, że bukmacher musi uzyskać z niego jakiś dochód. Zwykle jest to ogólny standard dla bonusów bukmacherskich, co oznacza, że pieniądze, które dostałeś z bonusu będą kosztować cię kilku zakładów – w większości przypadków standardowym zabiegiem jest kilkukrotne obrócenie bonusem, aby go móc wypłacić.

Nie uzależnij się

Chociaż ryzyko uprawiania nałogowo zakładów sportowych jest stosunkowo niskie, temat ten jest nadal ważny. Jednak wiele osób nie wie, jak rozpoznać uzależnienie od loterii bukmacherskich, ponieważ objawy w tym przypadku nie są tak oczywiste, jak w przypadku innych nałogów. Jednak pewne cechy osobowości mogą prowadzić do uzależnienia.

Zbyt wielki entuzjazm do grania objawia się zwykle u osób impulsywnych, które z różnych powodów szukają mocnych wrażeń i odczuwają chęć rozładowania stresu. Zwykle wiąże się z niedojrzałością emocjonalną lub wyobcowaniem z otaczającego środowiska. Potencjalnym uczestnikom trudno jest również wyrazić swoje uczucia i potrzeby.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak chronić się przed uzależnieniem?

Aby temu zapobiec, najprościej jest założyć blokadę w aplikacji bukmacherskiej – jeśli suma wydatków w danym miesiącu przekroczy określony poziom, nie będziesz mógł kontynuować gry u bukmachera. To bardzo wygodne i skuteczne rozwiązanie. Gracz nie musi martwić się o utratę dużej ilości pieniędzy, bo w odpowiednim czasie otrzyma komunikat, że przekroczył swój budżet na ten miesiąc. Dobrze jest ustalić punkt wyjścia lub sytuację, w którym to przypadku musisz przyznać, że straciłeś pieniądze i nie chcesz ich odzyskać. Oczywiście będzie to bardzo bolesne doświadczenie, ale ta metoda uratowała wiele właściwości przed całkowitym upadkiem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułObstawianie skoków narciarskich u Polskich bukmacherów
Następny artykułBoeing 737 Max – co dalej z pechowym samolotem?
W Polsce bukmacher internetowy Betfan przebojem wdarł się na salony zakładów bukmacherskich online. Polski i legalny bukmacher Betfan bardzo szybko stał się ulubionym bukmacherów wielu graczy, bonusy, promocje i bardzo dobra ofert zakładów sprawiła, ze bukmacher internetowy Betfan przebił się do pierwszej piątki rankingu bukmacherów w Polsce.