Coraz częściej bukmacherzy prowadzą działania promocyjne, które mają przyciągnąć nowych klientów. Jednym z bonusów oczywiście jest gra bez podatku. Nawiasem mówiąc, podatki, niestety muszą płacić wszyscy. Czy w związku z tym można grać u bukmachera bez podatku legalnie? O tym dowiesz się już za chwilę!

Jak grać u bukmachera bez podatku? Poradnik bukmacherski 2021

Jak wygląda sprawa podatków?

Co ciekawe, prawo nie interesuje, kto płaci podatek, a każdy przecież chce, aby ten drugi płacił. Podstawowa stawka podatku to 12% podatku pobieranego od każdego kuponu. Niezależnie od kwoty, ktoś musi zapłacić. Oczywiście to nie wszystko. Jeśli stawiasz więcej u bukmachera więcej niż 2280zł, zaczyna obowiązywać cię drugi próg podatkowy. Wtedy zapłacisz dodatkowe 10% podatku. Nic dziwnego, że popularną strategią stało się dzielenie większych zakładów na mniejsze. Kluczem jest obstawienie kilku identycznych kuponów w ten sposób, aby minimalny próg 22% podatku nie został przekroczony. Tak, jest to całkowicie legalne, więc nie podejmiemy żadnego ryzyka w wypadku legalności tego całego przedsięwzięcia.

Czy możesz legalnie stawiać zakłady i ,unikać” płacenia podatków?

Tak, wystarczy, że skorzystasz z ofert promocyjnych wybranego przez ciebie bukmachera. Ostatnimi czasy dobre rozwiązanie zaproponował totolotek. Dzięki niemu gracze, którzy korzystają z prostego Toto Mix lub kuponów w czasie rzeczywistym, aby obstawić co najmniej 20 zł i rozegrać co najmniej trzy gry, mogą uniknąć płacenia podatku. Jest jeszcze jeden warunek – całkowity kurs musi wynosić co najmniej 2,50. Specjalną zmianą w tej promocji jest to, że prostym kuponem o wartości co najmniej 20 złotych możemy zagrać piątego dnia każdego tygodnia z łącznym kursem co najmniej 2,00, a wtedy bukmacher również zaoferuje nam grę bez podatku. Naturalnie inni legalni bukmacherzy też oferują gry bez podatku, ale najczęściej jest to opcja dla początkujących graczy.

Czy warto jest grać w taki sposób?

Niestety, ale to zależy. Dzieje się tak, ponieważ jeśli grasz u certyfikowanego bukmachera, który oferuje gry wolne od podatku, to wszystko jest w porządku. Jeśli jednak ktoś chce Cię przekonać do nielegalnego obstawiania, to nie jest to opłacalna metoda na grę. Kary nakładane przez organy podatkowe są wystarczająco wysokie, a ściganie nielegalnych firm bukmacherskich i ich klientów jest tak skuteczne, że szybko wpadniesz w kłopoty.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Granie bez podatku jako początkujący

Firmy bukmacherskie zazwyczaj w regulaminie promocji określają, że możesz grać jedynie po określonych kursach, co zwykle nie sprzyja początkującym graczom. Dlatego jeśli dopiero zaczynasz, spróbuj znaleźć inne promocje, które są łatwiejsze w użyciu. Jeśli jednak jesteś doświadczonym graczem, oraz rejestrujesz się u nowego, legalnego bukmachera, to na pewno możesz spróbować obstawić za pomocą gry bez podatku. Na pewno pomoże ci to łatwiej znaleźć valuebeta, oraz ograć bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułGra na zakładach bukmacherskich – jak zostać profesjonalistą?
Następny artykułTypy bukmacherskie – poradnik bukmacherski 2021
W Polsce bukmacher internetowy Betfan przebojem wdarł się na salony zakładów bukmacherskich online. Polski i legalny bukmacher Betfan bardzo szybko stał się ulubionym bukmacherów wielu graczy, bonusy, promocje i bardzo dobra ofert zakładów sprawiła, ze bukmacher internetowy Betfan przebił się do pierwszej piątki rankingu bukmacherów w Polsce.