Pierwszy zakład po założeniu nowego, darmowego konta, zupełnie bez ryzyka. Czy taka oferta ma prawo się komuś nie podobać? 🙂 STS wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i funduje jedną z najlepszych promocji powitalnych na rynku!

29 złotych freebetu w sts
Freebet sts – 29 PLN na darmowe obstawianie 2020

Freebet dla nowych graczy w STS
🍀🍀🍀

Założenie darmowego konta w STS to tylko kilka sekund, można to zrobić na oficjalnej stronie www.sts.pl. W końcu ile może zająć wpisanie maila, hasła, oraz numeru telefonu gracza? Kolejne 2 sekundy to wklepanie na klawiaturze kodu promocyjnego uprawniającego do zgarnięcia czegoś takiego, jak freebet dla nowych graczy. 29 złotych drogą nie chodzi, prawda?

Kod promocyjny, dzięki któremu można odebrać bonus 29 złotych, brzmi ,,BETONLINE„. Niezależnie od tego, jakiej wielkości liter przy rejestracji gracz użyje (BetONLINE, BetONLINE, czy betonline), bonus trafi na konto automatycznie.

Jak działa freebet dla nowych graczy w STS?

Freebet to nic innego, jak darmowy zakład, dzięki któremu nie da się ponieść porażki. Nawet teoretycznie przegrany zakład powoduje zwrot środków na konto. Wygrana z kolei – realne otrzymanie pieniędzy. Tak działa bonus 29 złotych w STS.

Spodoba się przede wszystkim tym użytkownikom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z typowaniem i nie chcą ryzykować swoimi oszczędnościami.

STS bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS bonus bez depozytu 2020

Freebet bez depozytu w STS

Bukmacher STS gwarantuje, że freebet faktycznie dotyczy kont bez konieczności wpłacania depozytu. Jedynym warunkiem ograniczającym gracza (mogącym w jakikolwiek sposób zaskoczyć niedoświadczonych użytkowników), jest konieczność obrotu bonusem.

Korzystając z kodu promocyjnego: BETONLINE, standardowy freebet w STS (25 złotych), zostaje zwiększony do 29 złotych!

By wypłacić premiowane środki, należy obrócić ich trzykrotnością po kursie całkowity co najmniej 1,91.

STS to legalny bukmacher, posiadający zezwolenie Ministra Finansów, gwarantujące zgodne z prawem, funkcjonowanie na polskiej arenie bukmacherskiej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułNajlepsi w Betclic dostają nagrody!
Następny artykułW Betclic za przegrane spotkanie gracz otrzyma zwrot wartości kuponu
Promocje bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Darmowe bonusy bukmacherskie od STS, Betclic, Betfan i innych bukmacherów w internecie.