Od tej chwili za rejestrację w Totalbet, każdy nowy gracz otrzyma Freebet w postaci 20 + 20. Pierwsze 20 PLN zgarnie za rejestrację konta stałego, drugą natomiast za spełnienie kilku prostych warunków. Szczegóły promocji w dalszej części wpisu.

Freebet 20 + 20 za rejestrację w Totalbet
Freebet 20 + 20 za rejestrację w Totalbet

Jak skorzystać z promocji 20 + 20 w Totalbet? 😌

20 złotych ekstra otrzymają użytkownicy Totalbet, którzy dokonają rejestracji stałego konta na portalu bukmachera. 5 złotych zgarną typerzy, którzy podczas zakładania konta zgodzą się na przesyłanie ofert marketingowych. Kolejne 5 złotych dostaną ci, którzy dokonają pierwszego depozytu. Następne 5 złotych – za pierwszy zakład z salda głównego. Ostanie 5 złotych – za pierwszy zakład na sporty wirtualne.

Do zgarnięcia jest w sumie pięć darmowych zakładów o łącznej wartości aż 40 złotych. Jeżeli zakład obstawiony za freebet zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, gotówka trafi na konto typera.

Warto pamiętać, że promocja 20 + 20 dotyczy tylko tych graczy, którzy zarejestrowali konto stałe na www.Totalbet.pl od 1 stycznia 2020 roku.

Uwaga! Freebet w Totalbet nie podlega obrotowi. Zdobyte środki można wypłacić, bądź wykorzystać na dalszą grę.

Darmowy bonus betfan online
Nowy bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Jak otrzymać freebet w Totalbet?

By otrzymać freebet 20 + 20 w Totalbet, wystarczy:

  • zarejestrować konto na www.totalbet.pl
  • kliknąć wszystkie dostępne zgody marketingowe
  • przejść pełną weryfikację konta użytkownika (już teraz gracz otrzyma freebet 20 PLN i freebet 5 PLN)
  • dokonać pierwszego depozytu, pierwszego zakładu z salda głównego i pierwszego zakładu na sporty wirtualne (trzy freebety po 5 PLN)

Gdzie można znaleźć otrzymane bonusy? Freebety Totalbet widoczne są w zakładce Moje Konto – Freebety. Skorzystanie z danego freebetu, wystarczy kliknąć kwalifikujący się zakład (SOLO lub AKO z kursem łącznym co najmniej 2,00) i zaznaczyć pole z nazwą freebetu.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykuł50% zwrotu za przegrany kupon w eToto
Następny artykuł,,Pewniaki” bukmacherskie – jak na nich zarabiać?
Promocje bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Darmowe bonusy bukmacherskie od STS, Betclic, Betfan i innych bukmacherów w internecie.