20 złotych premii dla graczy, którzy wygrają w Fortunie kupon z co najmniej jednym zdarzeniem z pierwszej kolejki Bundesligi i La Ligi. Oferta jest ograniczona w czasie!

premia w fortunie
Europejska Dokładka – bonus za wygrany kupon w Fortunie

Powodem wprowadzenia przez Fortunę aktualnej promocji Europejska Dokładka, było rozpoczęcie pierwszej kolejki Bundesligi i La Ligi. Z okazji rozegrania pierwszych spotkań, bukmacher postanowił uhonorować skutecznych typerów.

Bonus za wygrany kupon w Fortunie to nic innego, jak ekstra 20 złotych od zwycięstwa. Środki otrzymają gracze, którzy spełnią poniższe warunki.

Warunki otrzymania 20 PLN premii w Fortunie
⚽⚽⚽

  1. Kupon zostanie obstawiony na co najmniej 20 złotych brutto.
  2. Zakład będzie się składał z co najmniej 3 zdarzeń.
  3. Co najmniej jedno zdarzenie będzie pochodzić z kolejki Bundesligi lub La Ligi.
  4. Oferta będzie dotyczyć zdarzeń prematch.
  5. Zostaną postawione zakłady MAXIKOMBI lub AKO.

Na oficjalnej stronie bukmachera mogą obstawiać gracze przy pomocy laptopów i komputerów stacjonarnych. Chętni na bardziej nowoczesne technologie, mogą skorzystać z aplikacji na urządzenia mobilne.

Premia za wygrany zakład zostaje przyznana w postaci punków FKP, dających możliwość wymiany na darmowe zakłady.

bonus betfan
Bonus 3000 złotych w Betfan – kod promocyjny

Założenie konta w Fortunie trwa kilka sekund. Posiadanie aktywnego konta bukmacherskiego jest pierwszym i najważniejszym warunkiem uczestnictwa w promocji Europejska Dokładka.

Posiadanie zezwolenia Ministerstwa Finansów to gwarancja, że bukmacher działa w ramach polskiego prawa i oferuje w pełni legalne usługi.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułW Betclic za przegrane spotkanie gracz otrzyma zwrot wartości kuponu
Następny artykułZwrot stawki kuponu w STS – 11 PLN bonusu za jeden z czterech zakładów
Promocje bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Darmowe bonusy bukmacherskie od STS, Betclic, Betfan i innych bukmacherów w internecie.