Gracze zakładający nowe konto w Etoto, mogą otrzymać nawet 200 złotych premii zupełnie za darmo. Wystarczy, że spełnią kilka warunków!

Premia powitalna u bukmachera Etoto
Etoto rozdaje nawet 200 złotych premii na start

Podstawowymi warunkami zakwalifikowania do promocji powitalnej w Etoto, są:

  • założenie konta u legalnego bukmachera Etoto
  • dokonanie pierwszej wpłaty
  • [otrzymanie bonusu 200% depozytu] i obrócenie tym bonusem

Przykładowe działanie promocji 200% bonusu od pierwszego depozytu

Dokonujesz pierwszej wpłaty na kwotę 100 złotych, bukmacher Etoto przelewa ci 200 złotych premii, ostatecznie korzystasz z 300 złotych na obstawianie.

Wpłacasz 50 złotych i otrzymujesz 100 złotych bonusu. W konsekwencji masz 150 złotych na zabawę.

Nie masz za dużo oszczędności? Nie ma problemu! Przelewasz 10 złotych, Etoto dokłada ci 20 i masz na grę aż trzykrotność, czyli 30 złotych!

Jakie są warunki obrotu bonusem powitalnym w Etoto?
⚽️🔥💰

Warunkiem obrotu bonusem w Etoto jest postawienie czterokrotności bonusu i depozytu na zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live po kursie pojedynczym 2,20 lub wielokrotnym 2,20 (gdzie pojedyncze zdarzenie nie może mieć kursu mniejszego, niż 1,50).

Kod promocyjny Betonline
Kod promocyjny do Betfan

W akcji mogą wziąć udział gracze, którzy założyli konto po 1 sierpnia 2019 roku. Maksymalna kwota nagrody wynosi 200 złotych.

Każdy bukmacher posiadający w swojej kolekcji zezwolenie Ministerstwa Finansów, gwarantujące funkcjonowanie w zgodzie z polskim prawem, może działać na polskim rynku w sposób legalny.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułBetfan oferuje freebet dla nowych graczy
Następny artykułNajlepsi w Betclic dostają nagrody!
Promocje bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Darmowe bonusy bukmacherskie od STS, Betclic, Betfan i innych bukmacherów w internecie.