Odpowiedź na to pytanie z jednej strony jest prosta, ale z drugiej wytłumaczenie jej w dokładny sposób, to dość zawiły proces. Dlaczego jednak to właśnie na polityce bukmacherom powija się noga? O tym – i więcej już za chwilę!

Dlaczego zakłady na politykę o wiele łatwiej wygrać, niż zwykłe zakłady sportowe?

Tak naprawdę nie ma wybitnych ekspertów od polityki

Bardzo trudno jest znaleźć osoby, które na przykład mówią w języku polskim i angielskim na tyle dobrze, aby zrozumieć, przetłumaczyć i złożyć w logiczną całość na przykład system Polskiej bądź amerykańskiej polityki. Każdy system polityczny ma swoje dziwaczne prawa, które są ostoją dawnych czasów, bądź też zostały tam umieszczone z powodu jakichś wydarzeń. Dodatkowo jeszcze często tacy eksperci nie mają jak poznać zdania zwykłego, głosującego obywatela, ponieważ w większości przypadków swoje statystyki biorą oni z tego, co umieszcza w mediach aktualny establishment. Na dodatek często te treści nie są bezbarwne politycznie, co tylko utrudnia poprawną analizę polityczną kraju. Przykładem tego może być poprzednia elekcja na stołek prezydencki Stanów Zjednoczonych, gdzie wszystkie media jakie tylko istniały uważały, że to właśnie Clinton wygra, jednakże z drugiej strony totalnie zapominając o tym, że zwykły obywatel może mieć własne zdanie, oraz nie będzie miał ochoty na zagłosowanie na kolejnego ,,lewaka”. Z tego powodu też, jeśli masz na przykład znajomych mieszkających w USA, którzy interesują się polityką, to dobrym pomysłem może być obstawienie zakładu na kolejną elekcję – w końcu cztery lata kadencji Donalda Trumpa powoli się kończą, dlatego też warto jest sprawdzić, czy legalni bukmacherzy nie popełnią tego samego błędu po raz kolejny.

STS bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS bonus bez depozytu 2020

Czy jest to jedyny powód, dla którego warto jest obstawiać zakłady na politykę?

Oczywiście że nie, ponieważ równie dobrze możemy obstawić zakład na politykę aby udowodnić swoją rację ,,jeszcze bardziej” jeśli na przykład interesujemy się polityką. W końcu nie musimy obstawiać milionów tylko po to, aby udowodnić swoją rację, ale wystarczy przecież, że obstawimy na przykład kilka złotych, na kandydata którego uważamy za wygranego w nadciągających wyborach. W końcu istotą zakładów bukmacherskich jest to, że mamy się nimi ekscytować, oraz czuć podekscytowanie, a nie denerwować się i odczuwać frustrację z samej istoty ich obstawiania. Dodatkowo musimy wziąć pod uwagę to, że zakłady bukmacherskie na politykę nie zdarzają się zbyt często, z racji tego, że zachodni świat w większości przypadków wybiera rząd bądź prezydenta raz na kilka lat, więc mogą zdarzyć się takie lata, gdzie nie będzie nawet jednego zakładu na politykę, więc sam musisz wybrać, czy masz ochotę obstawiać politykę, czy też chcesz typować coś innego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułCo musisz zrobić, aby typować piłkę ręczną z sukcesami?
Następny artykułJak najlepiej zacząć z zakładami online? – Poradnik od eksperta
W Polsce bukmacher internetowy Betfan przebojem wdarł się na salony zakładów bukmacherskich online. Polski i legalny bukmacher Betfan bardzo szybko stał się ulubionym bukmacherów wielu graczy, bonusy, promocje i bardzo dobra ofert zakładów sprawiła, ze bukmacher internetowy Betfan przebił się do pierwszej piątki rankingu bukmacherów w Polsce.