Prawie każdy Polak wieczorem (bądź w weekend) lubi zasiąść przed komputerem i pooglądać sobie mecze online. Naturalnie wielu z nich nie wie, że mogą oni ominąć te wszystkie bramki sms-owe, reklamy, oraz wiele innych, a nawet i dorobić do domowego budżetu. Tylko jak to się robi?

Czy meczy online mogą nam jakoś pomóc w dorobieniu do domowego budżetu?

Mecze online a zakłady online

Każdy wie, że mecze online generują często wielkie emocje. Rywalizacja sportowa jest swoistym produktem, który nieprzerwanie notuje tendencję wzrostową własnej „sprzedaży”, ze względu na swoją nieprzewidywalność oraz zaskoczenie. Jednym ze sposobów zwiększenia przeżywanych emocji jest udział w danym wydarzeniu sportowym poprzez obstawianie wyników, czy też innych składowych, które oferują zakłady bukmacherskie. W końcu obstawianie meczów za realne pieniądze intensyfikuje przeżywane emocje, których wzrost jest proporcjonalny do postawionej stawki. Takie działanie sprawia, że nawet obiektywnie nudne spotkanie potrafi wzbudzić w nas – osobach postronnych szereg emocji. 

STS bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS bonus bez depozytu 2020

Czy to gdzie obstawiamy, ma wpływ na to czy wygrywamy?

Na pierwszy rzut oka, wydaje się że nie, jednakże powinniśmy się zastanowić, z racji tego, że jeśli chodzi o lokalizację, to do wyboru mamy dwie. Pierwsza to tradycyjne lokale stacjonarne, które znajdują się w każdym dużym mieście i polegają na wypełnieniu interesujących nas wydarzeń i zatwierdzeniu zakładów przez pracownika znajdującego się na miejscu. Plusem takiego miejsca na pewno jest to, że prawdopodobnie znajdują się tam starsi gracze zakładów bukmacherskich, którzy być może z racji swojego wieku, mają ogromne ilości doświadczenia, z którego będziemy mogli skorzystać, o ile oczywiście zaprzyjaźnimy się z takimi ludźmi. Druga metoda jest o wiele bardziej dostępna i wygodniejsza, ponieważ zakładu dokonuje się poprzez stronę internetową. Gracz zakłada swoje konto, podaje potrzebne dane i może zacząć obstawiać.

Szanse na wygraną

Jest to prawie na pewno jedno z pierwszych pytań pojawiających się w głowie osoby, która rozważa obstawianie zakładów bukmacherskich. Na szczęście odpowiedź nie wymaga długich rozważań i brzmi: tak, ale to zależy od wielu czynników. Żaden zakład bukmacherski nie może zapewnić zwycięstwa, ale też żaden legalny bukmacher nie będą stosować nieczystych zagrań, aby pozbawić swoich typujących należytych nagród. W prostych słowach – gdy wiemy nieco o danej dyscyplinie i oczywiście dopisze nam szczęście możemy liczyć na pozytywne rezultaty, a ilość pieniędzy zależy od kwoty jaką wpłacimy i kursu, jakim objęte było wydarzenie. Jeśli chodzi o rodzaje zakładów, na które mamy największą szansę na zwycięstwo, to są to na pewno zakłady pojedyncze, tak zwane ,,solo”. A dlaczego akurat one? A na przykład, z racji tego że prawdopodobieństwo wygranej na takich zakładach to od 33 procent aż do 50. Naturalnie kursy będą niższe, z racji sporej szansy na przegraną bukmachera, ale zdecydowanie lepiej jest coś wygrać, niż przegrać nasze pieniądze całkowicie, czyż nie?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułJak obstawiać typy sportowe – Poradnik od eksperta
Następny artykułJak najlepiej dobrać firmę bukmacherską? – Poradnik od eksperta
W Polsce bukmacher internetowy Betfan przebojem wdarł się na salony zakładów bukmacherskich online. Polski i legalny bukmacher Betfan bardzo szybko stał się ulubionym bukmacherów wielu graczy, bonusy, promocje i bardzo dobra ofert zakładów sprawiła, ze bukmacher internetowy Betfan przebił się do pierwszej piątki rankingu bukmacherów w Polsce.