W pierwszej kolejności zapoznaj się z najprostszą definicją porównywarki kursów bukmacherskich: to strona internetowa lub program, którego zadaniem jest pobranie informacji o kursach, dyscyplinach i wydarzeniach sportowych a następnie zestawienie ich kursów spośród wszystkich bukmacherów w czytelnej formie. Dzięki temu szybko zorientujesz się, w którym miejscu warto obstawiać poszczególne wydarzenia.

Porównywarka kursów bukmacherskich
Porównywarka kursów bukmacherskich online

Funkcje porównywarek kursów bukmacherskich

Najbardziej powszechne, poszukiwane opcje porównywarek znajdziemy w zasadzie u każdego, kto oferują ją na swojej stronie. Do tych trzech podstawowych zadań wliczamy:

 • wyszukiwanie kursów wyższych od średniej rynkowej (valuebet)
 • porównania kursów danego wydarzenia między poszczególnymi bukmacherami
 • wyszukiwanie surebetów
STS bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS bonus bez depozytu 2020

Niektóre bardziej rozwinięte porównywarki posiadają kilka innych funkcji:

 • ruchy kursów góra/dół
 • tabele ligowe, wyniki spotkań
 • lista najbliższych wydarzeń
 • historia kursów
 • widget z porównywarką na Twoją stronę internetową
 • otrzymywanie powiadomień o pojawieniu się danych kursów w wybranej lidze
 • porównanie u którego bukmachera wychodzi największe AKO, które chcesz zagrać
 • wyszukiwanie middle bet

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames. Żeby otrzymać bonus należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Zasada działania porównywarki bukmacherskiej

Porównywarka kursów bukmacherskich działa w bardzo prosty sposób, pobiera z zewnętrznych serwerów (bezpośrednio od bukmacherów), w z góry założonych odstępach czasowych kursy lub pliki z kursami wydarzeń sportowych przez nie udostępnianych. Po zapisaniu wszystkiego na swoim miejscu, w programie porównywarki zobaczysz aktualne wyniki z konkurencyjnych ofert.

Pamiętaj jednak, że szczególnie dla darmowych użytkowników porównywarek możliwe są opóźnienia w aktualizacji kursów. Zwłaszcza w trakcie trwania popularnych spotkań, które ogląda i obstawia mnóstwo ludzi. Przed obstawieniem u bukmachera upewnij się, że w oficjalnej ofercie bukmachera kursy nie uległy zmianie! Porównywarki to tylko pośrednicy i nigdy nie można się na nich stuprocentowo opierać.

Uważaj na valuebet!

W znakomitej większości przypadków porównywarka słabo sprawdza się we wskazywaniu valuebets. Radziłbym Ci unikać kierowania się tymi analizami z prostej przyczyny. Wartości te oblicza sztucznie myślący algorytm, który wylicza średnie kursów dostępnych na rynku i wskazuje procentowe odchylenie średniej najwyższego kursu.

Nie jest to poparte niczym innym. Na dodatek wynik potrafi być zakłamany tylko dlatego, że jeden z bukmacherów nie zdążył jeszcze pójść za całą resztą i obniżyć kursu na dane wydarzenie.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułKody promocyjne do bukmacherów
Następny artykułMŚ w Seefeld – kto okaże się najlepszy?
Na Obstawiaj.pl znajdziesz artykuły o tematyce bukmacherskiej. Darmowe promocje do legalnych bukmacherów, bonusy bez depozytów, ranking najlepszych bukmacherów online w Polsce.