Czasami w życiu człowieka, który regularnie uprawia hazard, czy to jest obstawianie totolotka, czy też typowania zakładów bukmacherskich – pojawia się nagle wielka wygrana. Co tak naprawdę dzieje się z człowiekiem gdy wygrywa duże sumy pieniędzy na zakładach bukmacherskich?

Co się dzieje z ludźmi, którzy wygrywają duże sumy pieniędzy na zakładach bukmacherskich?

,,Sodówa” – czyli szał pieniężny

Przed wygraną, taka osoba często pytała samą siebie – ,,czy gra na zakładach bukmacherskich to sposób na życie?” – Oczywiście wydaje się, że taką odpowiedź właśnie ten człowiek znalazł – widzimy człowieka, który trzęsie się jak w febrze, w oczach ma obłęd, oraz nie może się powstrzymać przed krzyczeniem ,,wygrałem!” – co jednakże zazwyczaj się dzieje z takim człowiekiem?

Otóż najczęściej, pierwsze co takie osoby robią – to telefon do szefa/szefowej z obelgami, plus ,,zwalniam się!”. Czyli zaczynamy lawinę nieszczęścia.

Imprezy, plus ,,nie muszę już nigdy pracować!”

Niekończące się imprezy, drogie samochody – panie leciwych obyczajów, alkohol. Tak zazwyczaj zaczyna się ,,przygoda” osoby która wygrała sporą ilość pieniędzy na zakładach bukmacherskich. Jednakże jak każdy wie – pojawiają się wtedy osoby, które chcą naszego ,,nowobogackiego” – wykorzystać – piękne panie – ,,biznesmeni” i inne osoby, które nie mają dobrych zamiarów. Nie mówiąc już o używkach – często również pojawiają się tutaj narkotyki i alkohol. Pieniądze lecą, nasz szczęśliwiec o niczym się nie martwi – i trwoni fortunę.

Upadek

Kiedy już minie trochę czasu – a naszemu szczęśliwcowi zaczną się kończyć pieniądze zaczyna się jego upadek. Życie ponad stan sprawiło, że uzależnił się od wielu używek, i teraz musi znaleźć jakieś wyjście z tej sytuacji.

Długi

Kolejny etap w końcówce życia naszego ,,milionera z wyboru” – to zazwyczaj zaciąganie długów. Jest to o tyle smutne, że zazwyczaj taka osoba zaciąga długi od jego ,,dobrych przyjaciół” – którzy przypałętali się zaraz po tym, jak wygrał spore pieniądze. No ale oczywiście, że chętnie mu pożyczą te kilkanaście tysięcy – i zaczekają aż się odkuje – ale nikt przecież nie wygrał w totolotka pod rząd dwa razy, czyż nie?

Koniec

Nasz ,,milioner” – stracił już wszystko. Nie udało mu się ,,odkuć” tak jak planował. Jego majątek – zlicytowany i sprzedany. On sam – bezdomny, oraz z wierzycielami na karku, którzy chcą mu wpakować przysłowiową ,,kulkę między oczy”. Pozostały już mu tylko dwie opcje. Jedna – ucieczka do dalekiego kraju, w nadziei że nikt go nie rozpozna – lub zostanie na miejscu i poniesienie konsekwencji swojej lekkomyślności.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Oczywiście założyliśmy tutaj najgorszy scenariusz, ale załóżmy, że mamy dwie osoby, które równocześnie wygrały sporą ilość pieniędzy na zakładach bukmacherskich, a powyższy bohater jest jedną z nich.

Radość

Naturalnie nasz drugi bohater cieszy się z wygranej – ale z całej siły nie dopuszcza do siebie nawet najmniejszą myśl – żeby te pieniądze roztrwonić. O nie nie nie, on chce je pomnożyć. Planów ma kilka, ale jeden z nich to ponowna gra na zakładach bukmacherskich.

Ponowne obstawianie – jakby nigdy nic

Jednym z logicznych wyjść, jest po prostu traktowanie tego jakby nic się nie stało – i ponowne inwestowanie tych środków w zakłady bukmacherskie. Nasz drugi bohater wie, dlaczego warto posiadać konta u różnych bukmacherów. A co to ma do rzeczy? Otóż przecież skoro u jednego tyle wygrał, to raczej drugi raz taki bukmacher nie da się ograć? A może i dwa razy nikt w totka nie wygrał – ale nikt nie powiedział że nie można wygrać dwa razy na zakładach bukmacherskich….

Inwestowanie w stabilne akcje papierów wartościowych

Wykupienie akcji stabilnej, dobrze prosperującej firmy może nie przyniesie nam owoców od razu – ale po jakimś czasie już na pewno. Nie musimy przy tym nawet inwestować całej swojej wygranej – wystarczy niewielka część – a inwestycja zwróci się nam na pewno po latach

Lokata oszczędnościowa w banku

A czemu nie? Zawsze można jakiś procent z naszej wygranej wrzucić na lokatę oszczędnościową, przez co nasze środki znowu się pomnożą.

Skromne wakacje?

Nasz bohater wie – że wydanie wszystkiego na raz na imprezy i alkohol nic mu nie da. Ale po takiej wygranej, trzeba przecież udać się na jakieś ciekawe wakacje, czyż nie? Naturalnie można pójść na opcję ,,full wypas VIP” – ale nasz bohater woli coś bardziej skromniejszego, wybiera coś ponad stan – ale bez przesady.

Podsumowując – jeśli wygrasz – sam wybierasz jak skończysz

Gra na zakładach bukmacherskich to tak naprawdę jedna wielka niewiadoma. Jeśli wygrasz fortunę – to możesz skończyć albo jak pierwszy bohater, bądź też drugi. Wybór należy do ciebie, czy przeważy u ciebie żądza ,,życia ponad stan” – czy też naturalna skromność.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułMisja: Basket w Betclic – 40 PLN na koszykówkę tylko do wtorku
Następny artykułMisja: Tenis – premia 40 złotych na mecze tenisa w Betclic
W Polsce bukmacher internetowy Betfan przebojem wdarł się na salony zakładów bukmacherskich online. Polski i legalny bukmacher Betfan bardzo szybko stał się ulubionym bukmacherów wielu graczy, bonusy, promocje i bardzo dobra ofert zakładów sprawiła, ze bukmacher internetowy Betfan przebił się do pierwszej piątki rankingu bukmacherów w Polsce.