Obstawianie piłki ręcznej to ciekawy rodzaj rozrywki. Tak naprawdę, jeśli jesteśmy pasjonatami meczy piłki ręcznej – to typowanie sportów takich jak piłka ręczna powinno sprawić, że emocje podczas oglądania danego spotkania sportowego będą jeszcze większe niż zazwyczaj. A jak obstawiać piłkę ręczną u bukmachera?

Co musisz zrobić, aby typować piłkę ręczną z sukcesami?

Dobierz odpowiedniego bukmachera!

Każdy bukmacher chce zarobić jak najwięcej na swoich graczach, jednocześnie aby to robić, musi oczywiście w odpowiedni sposób ich przyciągnąć. Legalne firmy bukmacherskie inwestują naprawdę ogromne pieniądze w to, aby ich kampanie reklamowe, sponsoringi oraz wiele innych kwestii była dopięta na ostatni guzik. Z tego powodu również bardzo często możemy spotkać banery na stadionach, czy również na koszulkach zawodników danego sportu, które firma sponsoruje.

Naturalnie, gdyby bukmacherzy mogli, to na pewno by się reklamowali, gdzie tylko można, jednakże taka reklama jest zakazana w naszym kraju. Wracając jednak do tematu – najlepiej dla ciebie będzie, jeśli po prostu zajmiesz się znalezieniem rankingu bukmacherów, który pomoże ci w sprawdzeniu, czy akurat ten bukmacher jest na pewno dla ciebie.

STS bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS bonus bez depozytu 2020

O czym powinniśmy pamiętać – przy obstawianiu zakładów na piłkę ręczną?

Gdy obstawiasz zakłady – pamiętaj o tym, abyś zawsze myślał o tym jako o zabawie. Nigdy nie powinno być tak, że kiedy obstawiasz kupon, to czujesz się źle i myślisz o tym, aby tylko to skończyć. Jeśli tak się dzieje – zrezygnuj z obstawiania. Naturalnie nie myl podekscytowania ze zdenerwowaniem, ponieważ masz pełne prawo do odczuwania takich emocji.

Dowiedz się co to są kursy bukmacherskie!

Kursy bukmacherskie to nic innego jak suma możliwych wygranych z kuponów, które obstawiamy, czyli kwota, jaką możemy uzyskać za dany zakład. Współczynnik ten obowiązuje w momencie stawiania zakładu. Zawsze staraj się wybrać bukmachera, który proponuje wyższy kurs na dany zakład – w tym może pomóc ci zarejestrowanie się u kilku bukmacherów, dzięki czemu będziesz trzymał rękę na pulsie.

Ile możesz wygrać?

To tak naprawdę bardzo wiele zależy od ilości twoich typów oraz rodzajów zakładów, jakie obstawiasz. Teoretycznie możesz wygrać naprawdę wielkie pieniądze, ale to zazwyczaj jest słowo klucz – czyli teoretycznie. Ci, którzy wygrywają naprawdę wielkie sumy zwykle opracowują własne strategie, aby maksymalnie zwiększyć szanse na to, że przynajmniej jeden z ich typów będzie udany. Dlatego też, jeśli możesz – najlepiej dołącz do jakiegoś forum online, na którym gracze dzielą się swoimi sposobami typowania – jednakże nie kopiuj tego 1 do 1, tylko zmodyfikuj swój własny styl obstawiania.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułJak obstawić nasz pierwszy kupon na zakładach online?
Następny artykułDlaczego zakłady na politykę o wiele łatwiej wygrać, niż zwykłe zakłady sportowe?
W Polsce bukmacher internetowy Betfan przebojem wdarł się na salony zakładów bukmacherskich online. Polski i legalny bukmacher Betfan bardzo szybko stał się ulubionym bukmacherów wielu graczy, bonusy, promocje i bardzo dobra ofert zakładów sprawiła, ze bukmacher internetowy Betfan przebił się do pierwszej piątki rankingu bukmacherów w Polsce.