Typowanie zakładów bukmacherskich nie jest łatwym zadaniem. Wiele typerów zna problemy z tym związane, jednakże mało z nich jest w stanie od tak wypracować wszystkie podstawy do sukcesywnego obstawiania zakładów bukmacherskich. Co więc może nam pomóc w typowaniu zakładów online?

Co może nam pomóc w obstawianiu zakładów bukmacherskich?

Zanim zaczniesz obstawiać

Przed rozpoczęciem obstawiania zakładów bukmacherskich powinniśmy zdecydować się u którego bukmachera chcemy rozpocząć naszą przygodę z bukmacherką. Wybór jest całkiem spory, ponieważ na polskim rynku mamy teraz aż 18 legalnych bukmacherów u których możemy obstawiać zakłady sportowe, zakłady specjalne, oraz inne rodzaje typów, które sobie tylko zażyczymy (oraz będą w ofercie bukmacherskiej).

STS bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS bonus bez depozytu 2020

Warto jest zwrócić uwagę przede wszystkim na promocje bukmacherskie na start. Zwykle są do bonusy sto procent od pierwszej wpłaty, lub darmowy zakład w postaci freebetu, czyli pieniądze za darmo na pierwszy zakład. Przy większości zakładów za darmo jest jednak prawie zawsze ten sam haczyk – musimy wpłacić odpowiednią sumę pieniędzy, aby móc taki bonus uzyskać. Jeśli już przejrzymy oferty kilku najlepszych firm bukmacherskich, najlepiej jeśli założymy konto u kilku z nich. Mądrym zagraniem jest też najpierw sprawdzenie, który bukmacher ma najwyższy kurs – a dopiero potem zakładanie u niego konta. Naturalnie, warto jest jeszcze zapytać naszych znajomych, może ktoś z nich już się zajmuje obstawianiem zakładów bukmacherskich, bądź poczytać o bukmacherce na forach internetowych. Jednak wiadomo, najważniejsze jest to, aby podjąć decyzję świadomie, po wcześniejszym sprawdzeniu poszczególnych ofert.

Nie typuj zakładów, o których wiesz zbyt mało

Na pewno nie powinniśmy obstawiać zakładów bukmacherskich o których wiemy zbyt mało. Obstawianie zbyt dużej ilości zakładów również nie jest dobrym pomysłem, ponieważ łatwo wtedy się pogubić i nie trudno wtedy przestać trzymać ręki na pulsie. Pamiętaj również o sprawdzaniu aktualnych promocji bukmacherskich. Najważniejsze jednak jest to, że musimy pamiętać, że każdy, nawet najlepszy typer w końcu przegrywa. Warto jest mieć to gdzieś z tyłu głowy, dzięki temu porażka będzie wtedy mniej bolesna. Pamiętaj o tym, że żaden zakład bukmacherski nigdy nie jest na sto procent wygrany – ale też żaden legalny bukmacher nie będzie stosować nieczystych zagrań, aby pozbawić swojego gracza wygranej.

W prostych słowach – gdy wiemy nieco więcej o zakładach bukmacherskich i oczywiście dopisze nam szczęście możemy liczyć na pozytywne rezultaty, a ilość pieniędzy zależy od kwoty jaką wpłacimy i kursu, jakim objęte było wydarzenie. Wracając na chwilę do kwestii legalności: zakłady bukmacherskie, jakimi powinien zainteresować się gracz to tylko ci legalni, a więc wszyscy, którzy sponsorują ligi, drużyny piłkarskie, występują w mediach lub na swojej stronie internetowej czy lokalu stacjonarnym, gdzie zamieszczają swój dowód na legalność swojej działalności o zatwierdzone przez nasze ministerstwo finansów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułJak najłatwiej regularnie wygrywać u bukmachera?
Następny artykułJak wygrywać na zakładach e-sportowych?
W Polsce bukmacher internetowy Betfan przebojem wdarł się na salony zakładów bukmacherskich online. Polski i legalny bukmacher Betfan bardzo szybko stał się ulubionym bukmacherów wielu graczy, bonusy, promocje i bardzo dobra ofert zakładów sprawiła, ze bukmacher internetowy Betfan przebił się do pierwszej piątki rankingu bukmacherów w Polsce.