Naturalnie każdy chciałby znać sposób na łatwe wygrywanie pieniędzy, czyż nie? Ale łatwo na pewno jest powiedzieć że da się wygrać, ale trudniej to zrobić, dlatego też dziś damy wam pewne wskazówki – o których każdy kto zaczynał kiedyś obstawianie na pewno chciały wiedzieć!

Co każdy chciałby wiedzieć – rozpoczynając typowanie meczy

Na czym mogę zarobić najwięcej?

Tak naprawdę sporo zależy kursu obejmującego dane wydarzenie sportowe obstawiane przez nas. Bardziej doświadczeni typerzy posiadają swoje własne strategie, łączą poszczególne zakłady i promocje (na przykład przy graniu poprzez bukmacherskie aplikacje mobilne), aby zakład na ich kurs był jak najwyższy. Gdyby możliwe było przytoczenie konkretnej sumy pieniędzy jaką można wygrać, na pewno zakłady bukmacherskie nie byłyby tak emocjonujące – nie mówiąc już o tym, że dla niektórych mogłoby to wydawać się niezbyt przekonujące.

STS bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS bonus bez depozytu 2020

Wykorzystaj swoje bonusy na start

Kiedy stworzymy nowe konto bukmacherskie, to zazwyczaj możemy się spodziewać tego, że otrzymamy na start bonus od bukmachera. Jednakże zanim zaczniemy obstawiać za ten bonus na start – najlepiej jest przeczytać jego warunki obrotu. Założenie konta u kilku legalnych bukmacherów sprawi, że otrzymamy więcej bonusów, przez co zminimalizujemy ilość pieniędzy jaką będziemy musieli wydać na start – dzięki czemu nawet jeśli przegramy nasz bonus, to zamiast stracić nasze pieniądze – zyskamy cenne doświadczenie.

Obstawiaj na początek tylko jeden sport

Sposób mniej więcej polega na tym, żeby nie rozpraszać się typowaniem kilku sportów na raz, tylko skupić się właśnie na jednym, ponieważ na początek tylko taka strategia jedynie może przynieść nam wygraną. Jeśli chcemy zarabiać na obstawianiu zakładów, to musimy mieć odpowiednią wiedzę na temat danego sportu – który chcemy obstawiać. Poza tym powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest łatwym zadaniem. Naturalnie jeśli mamy już tyle doświadczenia w jednej kategorii sportowej, że bez problemów wygrywamy za każdym razem, to najlepiej wtedy jest zacząć rozwijać się w innej kategorii sportowej, ponieważ stanie w miejscu przy zakładach bukmacherskich może sprawić iż w przyszłości nic nie osiągniemy.

Zacznij korzystać z for bukmacherskich!

Wiedza z for bukmacherskich będzie na starcie w stanie nam pokazać błędy które być może popełniamy, a następnie je poprawić, przez co nasza szansa na wygraną się naturalnie zwiększy, a przecież to powinno być naszym głównym celem, czyż nie? Również poznanie nowych osób, które interesują zakładami bukmacherskimi może nam bardzo pomóc w typowaniu wyników, najłatwiej znaleźć takie osoby można spotkać w stacjonarnych punkty bukmacherskich. Jeśli chodzi zaś o internet, to ogromnym plusem jest ilość kontaktów, jakie możemy uzyskać, jednakże jest również większa szansa na to, że wśród tych znajomych, znajdą się naciągacze i oszuści, dlatego też wybór należy do ciebie, jak do tego tematu podejdziesz, jednakże pamiętaj, żeby w internecie traktować każdego z należytą ostrożnością!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułCzy warto korzystać z usług bukmachera Milenium?
Następny artykułPokerowa etykieta – czyli to, co każdy gracz powinien znać
W Polsce bukmacher internetowy Betfan przebojem wdarł się na salony zakładów bukmacherskich online. Polski i legalny bukmacher Betfan bardzo szybko stał się ulubionym bukmacherów wielu graczy, bonusy, promocje i bardzo dobra ofert zakładów sprawiła, ze bukmacher internetowy Betfan przebił się do pierwszej piątki rankingu bukmacherów w Polsce.