Każdy fan obstawiania marzy o tym, by czasem móc zakończyć kupon przed rozegraniem wszystkich spotkań. Betclic wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i wprowadza… CashOut.

Czym jest CashOut?

Opcja CashOut działa niezależnie od tego, czy obstawiający wybrał kupon pojedynczy, czy wielokrotny. Oferowana funkcja pozwala graczom z aktywnymi kontami zgarnąć wygraną bez rozstrzygania ostatnich meczów.

Sposobem na wyszukanie spotkań biorących udział w promocji, jest skorzystanie z filtrowania w kalendarzu bukmachera Betclic.

By móc jeszcze sprawniej poruszać się po stronie bukmachera, można skorzystać z kodu promocyjnego KOD500, dzięki któremu dochodzi do zwrotu całości przegranych środków. Jedynym ograniczeniem jest kwota 500 złotych.

Zdarzenia oznaczone opcją ,,CashOut”, biorą udział w akcji. Jednym ze sposobów na wyszukanie zdarzeń promocyjnych jest filtrowanie wydarzeń w kalendarzu.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułFortuna najlepsza w rankingu bukmacherów
Następny artykuł29 PLN bez depozytu + 1200 PLN bonusu powitalnego w STS
Promocje bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Darmowe bonusy bukmacherskie od STS, Betclic, Betfan i innych bukmacherów w internecie.