Bez względu na branżę obowiązuje niepisana zasada, wedle której wpływ promocji jest naprawdę spory. Można powiedzieć, że nie inaczej jest w przypadku firm zajmujących się zakładami bukmacherskimi. Co więcej, mowa o działalnościach, które oferują promocje, jak i bonusy bukmacherskie. Czym się różni jedno od drugiego?

promocje bukmacherskie
Rodzaje bonusów i promocji bukmacherskich

Bonus za założenie konta i bonus od wpłaty

Załóżmy, że bukmacher z jakiegoś względu podwyższa kursy na część wydarzeń. To jest promocja. Co do bonusu, wydaje się, że najlepszym przykładem jest nawiązanie do tego, na co mogą liczyć nowi klienci.

Na wstępie warto podkreślić, że informacje, które znajdą się poniżej, nie są w żaden sposób przedstawieniem ofert poszczególnych firm. Wypada też dodać, że pomysły związane z bonusami mogą być naprawdę różne i nie można wykluczyć pojawienia się czegoś nowego. Co za tym idzie, najlepszym wyjściem jest odniesienie się do tego, co ma największą popularność. Największą popularność ma bonus od pierwszej wpłaty i bonus za założenie konta.

„Najpopularniejszy jest oczywiście bonus od pierwszej wpłaty, właściwie każdy legalny bukmacher go oferuje swoim klientom. Drugi z popularnych bonusów to darmowy zakład.” – typer z betonline.net.pl

Naturalnie w jednej i w drugiej sytuacji na początku nieodzowne jest założenie konta. Na początek dobrze jednak odpowiedzieć na pytanie, co rozumie się przez bonus bez depozytu? Bonus bez depozytu to najkrócej mówiąc, bonus za założenie konta.

Trzeba również pamiętać, że może zdarzyć się tak, iż firma rozdając te bonusy, stosuje pewne ograniczenia. Niemniej patrząc pod kątem dokonywania wpłat, bonus bez depozytu (zgodnie z tym, co wskazuje nazwa) pozwala pograć na próbę. Bonus ten to po prostu gra za pieniądze bukmachera.

Czas skupić się na bonusie od wpłaty. Przy tym bonusie sytuacja najczęściej przedstawia się tak, że pierwsza wpłata ma przełożenie na otrzymanie bonusu. Warto jeszcze zaznaczyć, że to przełożenie może być różne.

Mówiąc wprost — kiedy mowa o bonusie od wpłaty najlepiej przygotować się na bonus 100% do jakiejś sumy bądź bonus 50% do jakiejś sumy. Innym słowy — nie ma co liczyć np. na wpłatę 6000 zł i bonus 6000 zł.

Czy bonusy skierowane są wyłącznie do nowych graczy?

Niejednokrotnie słyszy się zarzut, wedle którego bonusy skierowane są wyłącznie do nowych graczy. Z jednej strony frustracja graczy jest w jakimś stopniu zrozumiała, bo zapewne częściej myśli się o nowych klientach. Frustracja nie powinna mieć jednak przełożenia na brak realnej oceny sytuacji. Nie można mówić, że założenie konta jest równoznaczna z ignorowaniem przez firmę.

Bardzo dobrym przykładem są akcje prowadzone przez firmę STS. Przykład — co poniedziałek rozdawane są bonusy dla najlepszych graczy (ponadto w zeszłym roku bonusy otrzymywało 1000 osób, natomiast w nowym roku pula uległa zwiększeniu i bonusy trafiać będą do 1500 osób).

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułMecze na żywo u bukmacherów internetowych
Następny artykułW LVbet dodatkowe 100 PLN na sporty wirtualne
Na Obstawiaj.pl znajdziesz artykuły o tematyce bukmacherskiej. Darmowe promocje do legalnych bukmacherów, bonusy bez depozytów, ranking najlepszych bukmacherów online w Polsce.