Warto korzystać (generalnie) z najlepszych promocji bukmacherskich. Coraz więcej graczy ma tego świadomość. Niestety, nie wszystkie promocje bukmacherskie są tak dobre, jak może wydawać nam się na samym początku… W przypadku niektórych z nich mamy do czynienia z bardzo trudnymi warunkami dotyczącymi obrotu itp. Dlatego specjalnie dla Ciebie sprawdziliśmy najlepsze podmioty hazardowe, które oferują rozmaite bonusy. Z jakich promocji warto na pewno skorzystać? Które opcje nie mają żadnych „haczyków”?

Bogata oferta gwarantowana przez STS

Zdecydowałeś się na tego bukmachera? Należy zaznaczyć, że ta firma bukmacherska działa zgodnie z przepisami, które są zawarte w Ustawie Hazardowej. Jeśli zatem wybrałeś tego bukmachera online, to zrobiłeś jak najbardziej dobry ruch. Okazuje się, że STS jest nie tylko legalny. Dodatkowo ta firma bukmacherska zapewnia znakomite bonusy. Na sam początek promocja bez depozytu. Aby z niej skorzystać, musisz tylko założyć konto. Pamiętaj o wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE”. Na skutek tego zainkasujesz w niedalekiej przyszłości 25 PLN. Co jeszcze jest oferowane przez tego bukmachera internetowego? Z mniejszych bonusów warto wymienić także aktualnie trwające promocje na sporty wirtualne oraz gry karciane. Warto zaznaczyć, że STS oferuje na tej płaszczyźnie po 20 PLN. Najważniejszy bonus dotyczy zaś podwojenia premierowego depozytu. Dzięki temu możesz zainkasować 100% nawet do poziomu 1200 PLN.

Co przygotował Betfan?

Warto posiadać konto także w tej firmie hazardowej. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy Betfan jest legalny, to trzeba wejść na stronę www tego bukmachera. Jest tam informacja, że ta firma posiada stosowne zezwolenie wystawione przez Ministerstwo Finansów. Możesz zatem się tam spokojnie zarejestrować. Okazuje się, że Betfan jest nie tylko legalny, lecz także uniwersalny. Zakłady bukmacherskie bonusy mogą być obstawiane np. przez internet. To fakt. Dodatkowo możesz skorzystać z aplikacji mobilnej. Jakie bonusy są zaś przygotowane dla każdego nowego Klienta? Na początek jest to cashback do 600 PLN. By z niego skorzystać, należy założyć konto, wpisać kod (np. „SPORTBETFAN”) i wpłacić pieniądze. Minimalna suma to 50 PLN. Wówczas otrzymasz cashback do 50 PLN itd. Co jeszcze jest zaś oferowane przez tego coraz popularniejszego bukmachera online? To dodatkowo zakład bez ryzyka. Jak wpiszesz powyższy kod promocyjny, to będziesz mógł obstawić kupon za 70 PLN. Inna promocja to podwojenie depozytu (100% do 1000 PLN).

Na co mogą liczyć Klienci bukmachera Betclic?

Bardzo dobrą promocję oferuje także firma bukmacherska Betclic. Warto w tym miejscu wyjaśnić, że ten podmiot hazardowy także (jak dwa poprzednie) jest legalny. Jak zarejestrujesz się, wpiszesz kod promocyjny (w tym momencie jego treść to „B550”), a także wpłacisz pieniądze, to możesz zainkasować atrakcyjny bonus powitalny. Jest to zaś cashback. Maksymalnie możesz uzyskać nawet 550 PLN. Co ważne, tylko w Betclic możesz obstawiać zakłady na Fame MMA.

5 / 5. Ocen: 1

Poprzedni artykułSTS kontra Betfan – czy pozycja lidera jest zagrożona?
Następny artykułNajlepsze metody na dużą kasę u bukmachera
Na Obstawiaj.pl znajdziesz artykuły o tematyce bukmacherskiej. Darmowe promocje do legalnych bukmacherów, bonusy bez depozytów, ranking najlepszych bukmacherów online w Polsce.