Za typowanie gier karcianych Betgames, legalny bukmacher STS oferuje bonus w postaci 20 PLN. Oferta skierowana jest do wszystkich graczy i trwa do odwołania. Szczegóły promocji poniżej.

sts, kobiety, bonus, promocja
Bonus 20 PLN za typowanie gier karcianych Betgames w STS

Betgames – nowa oferta bukmachera STS

W akcji promocyjnej wezmą udział gracze posiadający aktywne konto u bukmachera STS, a dodatkowo lubią typować gry karciane Betgames. Zakłady obstawione w ciągu jednej doby i rozliczone jako przegrane, otrzymają cashback.

Promocja obowiązuje wszystkich graczy. Nie jest więc ważne, czy typer ma wielkie doświadczenie, czy dopiero rozpoczyna swoją przygodę.

Zgarnięcie 20 PLN za typowanie gier karcianych Betgames w STS jest możliwe pod kilkoma warunkami:

  • Zagrania kuponów SOLO lub AKO
  • na www.STS.pl lub w aplikacji mobilnej
  • obstawienie po dowolnym kursie
  • na zdarzenia gier karcianych Betgames
  • rozliczenia kuponów jako przegranych
betclic polska kod promcoyjny na bonus
Bukmacher Betclic kod promocyjny na cashback 550 PLN

Cashback w postaci 20 PLN przyznawany jest w sytuacji, gry kupony zostaną rozliczone jako przegrane. Suma przegranych stawek ze wszystkich zakładów obstawionych od 00:00 do 23:59, zostanie zwrócona na konto gracza.

Wypłata bonusu w STS

Żeby wypłacić bonus w STS, należy spełnić warunek obrotu jego trzykrotnością. Zbyt skomplikowane? Poniżej to samo tylko w innych słowach 🙂

  • Otrzymujemy 20 PLN premii.
  • Obracamy trzykrotnością, czyli kwotą 60 PLN.
  • Wypłacamy kasę.

To nie wszystkie darmowe bonusy jakie oferuje Polski bukmacher STS, na przykład bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN, wystarczy podczas zakładania konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE. Bonus można odebrać na stronie www.sts.pl

Darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej zostanie dopisane do konta po około godzinie od rejestracji, nawet nie wymagana jest pełna weryfikacja konta, gdyż w STS możliwe jest korzystanie z konta tymczasowego. Na koncie tymczasowym w STS można obstawiać, korzystać z promocji i bonusów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykuł„KOD550” – aktualny kod promocyjny dla nowych w Betclic
Następny artykułDo 51% wygranej ekstra w Totalbet dla wszystkich
Promocje bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Darmowe bonusy bukmacherskie od STS, Betclic, Betfan i innych bukmacherów w internecie.