Nowi gracze, którzy dołączą do rodziny Betfan, mogą liczyć na specjalne traktowanie. Użytkownicy, którzy podczas rejestracji wpiszą odpowiedni kod promocyjny, zyskają możliwość zabawy bez ryzyka.

Promocja skierowana jest do graczy, którzy zakładają darmowe konto u legalnego bukmachera Betfan. Po wpisaniu hasła ,,BETONLINE„, nowi mogą liczyć na freebet w postaci od 20 do 50 złotych.

Środki bonusowe przekazywane są na konto gracza w sytuacji, gdy postawiony przez niego zakład zostanie rozliczony jako przegrany.

Jak uzyskać freebet w Betfan?

Warunkiem uzyskania freebetu jest:

  • założenie konta na stronie Betfan
  • wpłacenie depozytu o wartości co najmniej 20 złotych
  • obstawienie minimum 2 zdarzeń po kursie co najmniej 2.20
  • rozstrzygnięcie kuponu jako przegrany

Zwrot 100% środków (maksymalnie 50 złotych) jest możliwy tylko i wyłącznie w przypadku rozstrzygnięcia zakładu jako przegranego. Przykładowo – jeżeli gracz postawi zakład o wartości 30 złotych i przegra, otrzyma na konto bonusowe 30 złotych. Jeżeli jednak zagra za 100 złotych i przegra, otrzyma 50 złotych freebetu.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Warto pamiętać, że w Betfan nie trzeba potwierdzać swoich danych osobowych od razu. weryfikacji można dokonać w dogodnym dla siebie momencie. To opcja, jaką ciężko znaleźć u konkurencji.

Zabawa u legalnego bukmachera Betfan jest w 100% bezpieczna ze względu na uzyskanie przez buka zezwolenia na prowadzenia działalności od Ministerstwa Finansów.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykuł3000 bonusu na start w Betfan
Następny artykułEtoto rozdaje nawet 200 złotych premii na start
Promocje bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Darmowe bonusy bukmacherskie od STS, Betclic, Betfan i innych bukmacherów w internecie.