Bukmacher Betclic to jeden z największych bukmacherów na świecie. Opinie o Betclic są doskonałe, gracze chwalą przede wszystkim bardzo szeroką ofertę zakładów, a także świetne darmowe bonusy i promocje bukmacherskie. Nowo rejestrujący się gracze mieli możliwość obstawienia kuponu za 200 złotych całkowicie bez ryzyka. W przypadku niepowodzenia zwracana im była cała kwota zakładu. Bukmacher Betclic przez długi czas świadczył soje usługi w Polsce, ale ze względu na ustawę hazardową wprowadzoną w 2017 roku, która zakazała prowadzenia swoich usług na terenie Polski firmom nie posiadającym ważnej licencji. Wielu zagranicznych bukmacherów, w tym Betclic, zdecydowało się zrezygnować wtedy ze świadczenia swoich usług Polakom.

legalny betclic czy nie
Zakłady bukmacherskie Betclic – opinie, oferta zakładów i darmowe bonusy bukmacherskie

Powrót bukmachera Betclic do Polski

26 września 2018 roku Ministerstwo Finansów ogłosiło, że spółka BEM Operations Limited, czyli właściciele bukmachera Betclic, otrzymała zezwolenie uprawniające do prowadzenia zakładów bukmacherskich na terenie Polski. Zgodnie z zasadami licencji Betclic musiał dostosować się do panującego w Polsce prawa. Zamknął więc swoje usługi dla Polaków (przed otrzymaniem licencji mieli oni możliwość grania korzystając z programów zmieniających adres IP, pokazujących że przebywamy w innym kraju). Wtedy też Betclic zaczął przygotowywać się do rozpoczęcia świadczenia legalnych usług na terenie naszego kraju.

Na początku roku 2019 Betclic zarejestrował stronę internetową i zamieścił na niej komunikat, że już niedługo rozpocznie świadczenie swoich usług na terenie naszego kraju. Oznacza to, że powrót Betclic do naszego kraju to już tylko kwestia czasu.

bonus sts bez wpłaty
Bonus za darmo bez depozytu. STS kod promocyjny: BETONLINE

Ikonki umieszczone poniżej tekstu pokazują, że już na start bukmacher otrzyma profesjonalnie przygotowaną stronę internetową, a także aplikację mobilną, za pomocą której będziemy mogli obstawiać zakłady na telefonach komórkowych z systemem android lub iOS (oczywiście, obstawianie za pomocą tabletu również będzie możliwe).

Zakłady bukmacherskie w Betclic – czego możemy się spodziewać?

Przeanalizujmy, czego możemy spodziewać się po bukmacherze Betclic. Na podstawie tego co oferuje on poza granicami naszego kraju, możemy stwierdzić, że z pewnością Betclic zaoferuje nam bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych i wysokie kursy bukmacherskie. To co bukmacher ten oferuje zagranicznym graczom jest naprawdę imponujące i jeśli tendencja ta utrzyma się również u nas, to można stwierdzić, że polscy bukmacherzy mają się czego bać.

Podobnie sytuacja wygląda z oferta zakładów live. Gracze typujący aktualnie rozgrywane mecze, Betclic udostępnia darmową transmisję spotkań, a także mnóstwo statystyk, które pomogą nam w typowaniu. Jeśli chodzi o marżę to prawdopodobnie będzie ona utrzymana na poziomie tego, co oferują najlepsi polscy bukmacherzy. Oznacza to, że możemy spodziewać się marży w wysokości 5-7%.

betclic bonus
Betclic kod promocyjny: KOD500

W przeszłości bukmacher Betclic znany był również z bardzo atrakcyjnych bonusów i promocji za darmo dla swoich graczy. Przez wiele lat bukmacher ten oferował swoim graczom 100% cashbacku aż do 200 złotych. W przypadku przegranej w zakładzie, zwracana nam była cała kwota.

Takiej promocji już niestety nie dostaniemy, gdyż Betclic w Polsce będzie musiał oddawać państwu 12% stawki w postaci podatku, ale nawet jeśli zwrócone zostanie nam 176 złotych z przegranego zakładu za 200 złotych, będzie to niesamowita promocja. Prawdopodobnie będzie też kod promocyjny żeby otrzymać jeszcze więcej gratisów.

Patrząc na innych polskich bukmacherów, Betclic nie przebije się z samym cashbackiem, więc na pewno możemy spodziewać się także innego typu promocji. Prawdopodobnie będzie to bonus od pierwszego depozytu.