Bukmacher Betclic to jeden z największych bukmacherów na świecie. Opinie o Betclic są doskonałe, gracze chwalą przede wszystkim bardzo szeroką ofertę zakładów, a także świetne darmowe bonusy i promocje bukmacherskie. Nowo rejestrujący się gracze mieli możliwość obstawienia kuponu za 550 złotych całkowicie bez ryzyka. W przypadku niepowodzenia zwracana im była cała kwota zakładu. Bukmacher Betclic przez długi czas świadczył swoje usługi w Polsce, ale ze względu na ustawę hazardową wprowadzoną w 2017 roku, która zakazała prowadzenia swoich usług na terenie Polski firmom nieposiadającym ważnej licencji, wielu zagranicznych bukmacherów zdecydowało się zrezygnować wtedy ze świadczenia swoich usług Polakom. Na szczęście, Betclic powrócił!

Betclic opinie, oferta zakładów i darmowe bonusy

Powrót bukmachera Betclic do Polski

26 września 2018 roku Ministerstwo Finansów ogłosiło, że spółka BEM Operations Limited, czyli właściciele bukmachera Betclic, otrzymała zezwolenie uprawniające do prowadzenia zakładów bukmacherskich na terenie Polski. Zgodnie z zasadami licencji Betclic musiał dostosować się do panującego w Polsce prawa. Zamknął więc swoje usługi dla Polaków (przed otrzymaniem licencji mieli oni możliwość grania korzystając z programów zmieniających adres IP, pokazujących że przebywamy w innym kraju). Wtedy też Betclic zaczął przygotowywać się do rozpoczęcia świadczenia legalnych usług na terenie naszego kraju.

Na początku roku 2019 Betclic zarejestrował stronę internetową www.Betclic.pl i zamieścił na niej komunikat, że już niedługo rozpocznie świadczenie swoich usług na terenie naszego kraju. Od tamtego momentu było wiadomo, że powrót Betclic na dobre to tylko kwestia czasu.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Bukmacher od samego początku oferował polskim graczom profesjonalnie przygotowaną stronę internetową, a także aplikację mobilną, za pomocą której mogą oni obstawiać zakłady na telefonach komórkowych z systemem android lub iOS. Wszystko to i na smartfonach, i na tabletach.

Zakłady bukmacherskie w Betclic – oferta na rok 2020

Wiele osób nie wiedziało do końca, czego możemy spodziewać się po bukmacherze Betclic. Na podstawie tego co oferuje on poza granicami naszego kraju, można było tylko snuć przypuszczenia. Na szczęście, obecnie są już znane konkrety. Oto Betclic oferta na rok 2020!

Bukmacher Betclic posiada w ofercie bardzo wiele zakładów sportowych, a przy tym daje wysokie kursy bukmacherskie. Oczywiście, pewne punkty z zagranicznej oferty musiały zniknąć przez polskie prawo, co nie zmienia faktu, iż opisywana strona nadal jest polecana przez bardzo wiele osób.

Nie można też na pewno narzekać na granie LIVE. Graczom typującym rozgrywane mecze, Betclic udostępnia darmową transmisję spotkań, a także mnóstwo statystyk, które pomagają w typowaniu.

Jeśli chodzi o marżę to utrzymywana jest ona na poziomie tego, co oferują najlepsi polscy bukmacherzy. Oznacza to, że są to wartości w granicach 5-7%.

Betclic bonus na start. Najwyższy cashback na rynku!

Betclic kod bonusowy 2020
Betclic kod bonusowy 2020

W swojej nielegalnej przeszłości bukmacher Betclic znany był z bardzo atrakcyjnych bonusów i promocji za darmo dla swoich graczy. Osoby, które liczyły, że Betclic z licencją będzie oferował coś podobnego, nie mogą narzekać.

Aktualnie dostępny w Betclic bonus powitalny na start to specjalny cashback, który można odebrać w formie zwrotu od przegranej w pierwszym kuponie postawionym po rejestracji darmowego konta.

Bonus dostępny na www.Betclic.pl może wynieść nawet 550 złotych, co daje typerom najwyższy cashback na rynku w Polsce! Ale uwaga – otrzymać go można tylko w przypadku, gdy dokona się rejestracji z kodem promocyjnym KOD550!

Betclic kod promocyjny KOD550 – co daje?

Dostępny u bukmachera kod promocyjny może być wpisany tylko przy rejestracji konta. Dlatego właśnie dla wielu jest to tak atrakcyjna propozycja na start. Każdy, kto wpisze KOD550 może liczyć na cashback w wysokości 550 złotych, natomiast reszta musi zadowolić się standardową premią dostępną dla wszystkich.

Betclic kod promocyjny uruchomił niemal od razu po wystartowaniu portalu zgodnego z prawem w Polsce. Mimo to, warto sprawdzać, jaki jest obecnie dostępny. Na szczęście, my zawsze o tym pamiętamy i aktualizujemy informacje na bieżąco tak, aby nie narazić Czytelników na odebranie mniejszego bonusu.

Nawet początkujący nie powinien mieć żadnych problemów z wpisaniem kodu w odpowiednie miejsce. Rubryka w formularzu rejestracyjnym jest dobrze widoczna i bardzo trudno ją przeoczyć.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułSiatkówka idealna do obstawia u bukmachera?
Następny artykułJakie są popularne formy płatności Polskich bukmacherów?
Na Obstawiaj.pl znajdziesz artykuły o tematyce bukmacherskiej. Darmowe promocje do legalnych bukmacherów, bonusy bez depozytów, ranking najlepszych bukmacherów online w Polsce.