Rejestrując się u legalnego bukmachera Betclic, warto pamiętać o wpisaniu aktualnego kodu promocyjnego. Z hasłem „KOD550”, w razie przegranej na konto gracza wpłynie nawet 550 PLN! To najwyższy cashback na polskim rynku bukmacherskim.

550 PLN cashbacku dla nowych graczy w Betclic. Kod promocyjny "KOD550".
550 PLN cashbacku dla nowych graczy w Betclic. Kod promocyjny „KOD550”.

Betclic – polski legalny bukmacher

W Polsce jest tylko kilku bukmacherów, którzy oferują w pełni legalną rozrywkę. www.Betclic.pl należy do zacnego grona buków działających w zgodnie z polskim prawem. Dokumentem potwierdzającym legalność funkcjonowania, jest zezwolenie Ministerstwa Finansów RP. Otrzymują je tylko najlepsi po spełnieniu bardzo rygorystycznych wymagań.

Nowi gracze, którzy postanowią dołączyć do społeczności Betclic, otrzymają specjalną ofertę powitalną – nawet 550 PLN cashbacku z kodem promocyjnym „KOD550”.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Aktualny kod promocyjny, uprawiający do odbioru maksymalnie 550 PLN w razie niepowodzenia na debiutanckim kuponie, brzmi: „KOD550„. Wpisany w formularzu rejestracyjnym, uprawnia do zwrotu nawet 100% stawki kuponu.

Cashback w Betclic jest największym na rynku. Żaden inny bukmacher nie może poszczycić się jak dużym zwrotem w razie przegranej nowego gracza 🙂 To jednak nie jedyny powód, dla którego społeczność Betclic ciągle się powiększa.

obstawianie w betclic z bonusem 550 cashback

Betclic idzie z duchem czasu i oferuje rozrywkę nie tylko na klasycznym kanale dostępu – na stronie www.Betclic.pl, ale przede wszystkim w aplikacji na tablety i smartfony. Jak korzystać z apki? To bardzo proste – zainstalować ją na mobilnym urządzeniu i podążać za wskazówkami wyświetlanymi na interfejsie.

Najwyższy cashback w Betclic

Betclic oferuje najwyższy cashback na rynku. By go odebrać w razie niepowodzenia debiutanckiego kuponu, nalezy:

  1. Wejść na stronę www.Betclic.pl.
  2. Zarejestrować konto za darmo, wpisując kod promocyjnyKOD550
  3. Dokonać pierwszego depozytu.
  4. Obstawić kuponu za 550 złotych (lub mniej) i w razie niepowodzenia otrzymać 100% zwrotu na konto bukmacherskie. 

Uwaga! Promocja 550 PLN cashbacku dla nowych graczy w Betclic. Kod promocyjny „KOD550” obowiązuje wyłącznie tych graczy, którzy podczas zakładania konta w Betclic wpisali kod promocyjny „KOD550”.

Konkursy i loterie w Betclic

Nie tylko kodem promocyjnym człowiek żyje 🙂 Betclic oferuje swoim użytkownikom nie tylko promocje bukmacherskie, ale również loterie i konkursy. W puli nagród znajdują się dziesiątki tysięcy złotych, a minimalny próg kwalifikacyjny stawki, wynosi zazwyczaj 1 PLN.

Betclic promocje bukmacherskie
Betclic promocje bukmacherskie

Złotówka wystarczy, by wziąć udział w losowaniu bonusów i nagród rzeczowych. Betclic oferuje swoje akcje promocyjne zarówno nowym, jak i starym graczom. W przeciwieństwie do konkurencji, nagradza zwykle nie jednego, trzech, czy pięciu najlepszych. Dość często zdarza się, że nagrody zdobywa TOP10, TOP50, czy nawet TOP100 graczy.

Poza opisywanymi akcjami dodatkowymi, Betclic prowadzi klasyczne promocje, w których codziennie do zdobycia są ekstra środki.

Promocja bez VAT w Betclic

Bukmacher Betclic raz na jakiś czas aktywuje promocję „bez vat”, umożliwiającą jeszcze wyższe wygrane. Typowanie bez konieczności oddawania wartości podatku, to doskonały sposób na zdobycie ekstra środków. Wielokrotnie zdarza się, że w promocji gracze wzbogacają się o setki złotych, potencjalnie przeznaczonych na obowiązkowy vat.

Ominięcie podatku to jedna z najpopularniejszych promocji w Betclic. Obecnie nie jest aktywna, ale wszystko wskazuje na to, że wkrótce to się zmieni.

Jak działa Multi+ w Betclic?

Multi+ w Betclic, to nic innego, jak możliwość zdobycia do 50% wygranych ekstra za obstawianie kuponów wielokrotnych. Zasada promocji brzmi:

im więcej zdarzeń na zakładzie obstawisz -> tym więcej ekstra kasy zdobędziesz

Multi+ można znaleźć w wielu miejscach na oficjalnej stronie Betlic. To popularna i niezwykle lubiana akcja, w której można wyłącznie zyskać. Szczegóły tej, jak i innych promocji, znajdują się na platformie bukmachera, bądź w aplikacji.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułJak zacząć grać w pokera online? Poradnik dla nowicjuszy
Następny artykułCzy warto korzystać z usług bukmachera Milenium?
Promocje bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Darmowe bonusy bukmacherskie od STS, Betclic, Betfan i innych bukmacherów w internecie.