Gracze, którzy obstawią dowolny zakład z oferty eSport w eToto za co najmniej 50 PLN, otrzymają w razie niepowodzenia do 40 PLN premii. Promocja odnawia się każdego tygodnia – można z niej korzystać cyklicznie.

50% zwrotu za przegrany kupon w eToto
50% zwrotu za przegrany kupon w eToto

By wziąć udział w promocji, należy się do niej zapisać. Dołączenie do grona uczestników możliwe jest po zalogowaniu się na konto gracza na www.eToto.pl jeszcze przed rozpoczęciem obstawiania.

Kolejnym krokiem jest typowanie zakładów spełniających warunki wypisane w dalszej części wpisu. Po kliknięciu wyświetlonego pop-upu, bukmacher dokonuje aktywacji bonusu w ciągu maksymalnie 20 minut.

50% zwrotu za Sporty Wirtualne w eToto

50% zwrotu (maksymalnie 40 PLN) otrzymają gracze, którzy obstawią kupony:

  • pojedyncze i wielokrotne,
  • postawione na dowolne wydarzenie e-sportowe,
  • minimalna stawka zakładu: 50 zł, maksymalna 40 pln
  • minimalny kurs zakładu: 1.02,
  • minimalny kurs każdego wydarzenia na zakładzie wielokrotnym: 1,02.

Spieniężenie nagrody i możliwość jej wypłaty, uzależnione jest od 6-krotnego obrotu. W zakładach pojedynczych kurs ustalono na co najmniej 2,20, z kolei na wielokrotnych 2,20, gdzie najmniejszy kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy, niż 1,30).

Wyłączenia promocji w eToto

Wyłączeniu podlegają zakłady anulowane, oraz pochodzące z kuponów eToto Plus. W promocji biorą udział kupony rozliczone jako wygrane lub przegrane.

Betfan premia bonus promocja
Betfan – kod promocyjny

Zakłady obstawione w ramach akcji „50% zwrotu za przegrany kupon w eToto” muszą być rozliczone w tym samym tygodniu, w którym zostały wytypowane.

Legalny bukmacher eToto oferuje bonus w ciągu maksymalnie 72 godzin od momentu dokonania zgłoszenia typera na www.eToto.pl.

Promocja ulega odnowieniu w nowym tygodniu. Gracz ma prawo korzystać z premii cyklicznie. Tydzień rozpoczyna się w poniedziałek i kończy w niedzielę o godzinie 23:59.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułTop 3 bukmacherów na wrzesień roku 2020
Następny artykułFreebet 20 + 20 za rejestrację w Totalbet
Promocje bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Darmowe bonusy bukmacherskie od STS, Betclic, Betfan i innych bukmacherów w internecie.