Betfan to bukmacher, który nigdy nie zapomina o nowych klientach. Z myślą o tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z obstawianiem, przygotował wyjątkową promocję powitalną.

3000 bonusu na start w Betfan
3000 bonusu na start w Betfan

Gracze, którzy skuszą się na ofertę organizatora, mogą liczyć na bonus w wysokości nawet 3000 złotych.

Jak zdobyć premię w Betfan?

Sposobem na zdobycie premii jest założenie darmowego konta bukmacherskiego. Minimalna wpłata to 20 zł. By zdobyć premiowane środki, należy zawrzeć zakłady za równowartość depozytu. Warunkiem koniecznym do spełnienia warunku przyznania bonusu, postawienie kuponu po kursie co najmniej 2.00.

Bonus w Betfan
Bonus w Betfan

Po trzech pierwszych wpłatach, gracz otrzymuje od bukmachera Betfan premię w postaci 10%. Maksymalna wartość środków bonusowych wynosi 100 złotych.

Jakie są warunki wypłaty premii u bukmachera Betfan?

Kolejnym krokiem jest pięciokrotne obrócenie sumą na co najmniej 3 zdarzeniach na kuponie po kursie pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.20 i AKO minimum 2.00. W chwili przeniesienia pieniędzy z salda bonusowego na saldo główne, organizator powiększa wygraną x10.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykuł29 PLN bez depozytu + 1200 PLN bonusu powitalnego w STS
Następny artykułBetfan oferuje freebet dla nowych graczy
Promocje bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Darmowe bonusy bukmacherskie od STS, Betclic, Betfan i innych bukmacherów w internecie.