Aktualna oferta legalnego bukmachera eToto obejmuje promocję, w której do zdobycia jest nawet 200 złotych ekstra. To pakiet powitalny, jakiego u konkurencji brakuje! Jakie są szczegóły akcji i jak wziąć w niej udział? O tym można przeczytać w dalszej części wpisu.

300 złotych zamiast 100 w eToto dla nowych
300 złotych zamiast 100 w eToto dla nowych

Jak skorzystać z promocji i zgarnąć nawet 300 złotych zamiast 100 w eToto dla nowych? To banalnie proste. Wystarczy spełnić łącznie poniższe warunki:

  1. Wystarczy dokonać wpłaty środków (minimum 1 PLN) na konto bukmacherskie na www.eToto.pl.
  2. Zaakceptować bonus w wyświetlony okienku pop-up. 
  3. Cieszyć się nawet 200 PLN ekstra na typowanie w eToto!

Pakiet powitalny w eToto

Opisywana akcja promocyjna to nic innego, jak pakiet powitalny dla nowych graczy, serwowany przez jednego z nielicznych polskich legalnych bukmacherów. eToto to podmiot, który dzięki zezwoleniu Ministerstwa Finansów RP, świadczy wyłącznie legalne usługi. Cała oferta bukmacherska eToto, jest zgodna z obowiązującymi przepisami.

Promocja 200% od pierwszego depozytu obejmuje graczy, którzy dokonali rejestracji konta od 1 sierpnia 2019 roku od północy.

Wpłacenie pierwszego depozytu (o wartości minimum 1 PLN), daje możliwość odbioru 200% kwoty. Organizator ustalił maksymalny bonus na 200 PLN. Co to oznacza?

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Oto przykłady wygranych:
Za płacenie 20 PLN w ramach pierwszego depozytu, na konto gracza trafia 40 PLN. Za dokonanie depozytu na kwotę 100 złotych lub więcej, Polski bukmacher eToto zasila konto typera na kwotę maksymalnie 200 PLN (czyli łącznie nawet 300 złotych).

Obrót środkami w eToto

Żeby móc wypłacić środki pochodzące z nagrody, bądź przeznaczyć je na dalszą grę, należy:

  • obrócić sumą bonusu cztery razy
  • na zakładach pojedynczych z kursem co najmniej 2,20
  • na zakładach wielokrotnych z kursem minimum 2,20 (co najmniej 1,50 na każde wydarzenie)
  • na zakładach live lub przedmeczowych
  • w ciągu 30 dni

Bukmacher Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułDlaczego tak wielu pokerzystów mówi o Mistrzostwach Świata w Pokerze?
Następny artykułJakie strony oferują nam legalnego pokera online?
Promocje bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Darmowe bonusy bukmacherskie od STS, Betclic, Betfan i innych bukmacherów w internecie.