Użytkownicy LV Bet, którzy w ciągu tygodnia dokonają obrotu na kwotę co najmniej 100 PLN na ofertę sportów wirtualnych, otrzymają 20 PLN premii. Bukmacher przyznaje ekstra kasę za typowanie co tydzień!

lv bet premia promocja bonus sporty wirtualne
20 PLN za typowanie sportów wirtualnych w LV Bet

Skorzystają z promocji gracze, którzy będą grać wg poniższych zasad:

  1. Obstawią kupony na stronie www.LVBet.pl, bądź w aplikacji,
  2. od poniedziałku do niedzieli,
  3. w ciągu tygodnia obrócą kwotą 100 PLN,
  4. zagrają po kursie minimum 1,50,
  5. i wybiorą zdarzenia z oferty sportów wirtualnych

Legalny bukmacher LV Bet przyznaje 20 PLN w poniedziałek przypadający po zakończeniu danego tygodnia promocji do godziny 17:00.

Na wykorzystanie ekstra kasy, użytkownicy mają 30 dni. Mogą typować tylko sporty wirtualne. Na jednego gracza przypada tygodniowo tylko jeden bonus.

Freebet sts betonline bonus
Aktualny kod promocyjny do STS – freebet 29 PLN

Wypłata bonusu w LV Bet

Pierwszym warunkiem wypłaty bonusu w LV Bet, jest obrócenie nim 5-krotnie. Drugim – typowanie w ramach oferty sportów wirtualnych.

W akcji promocyjnej nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe. Grać można tylko i wyłącznie z pieniędzy własnych.

Typować można za pomocą aplikacji mobilnej, bądź klasycznie – na oficjalnej stronie buka (zwykłej – www.LVBet.pl, bądź mobilnej).


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułMistrzostwa Typerów – nagrody w comiesięcznym rankingu najlepszych graczy Fortuny
Następny artykuł„KOD550” – aktualny kod promocyjny dla nowych w Betclic
Promocje bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Darmowe bonusy bukmacherskie od STS, Betclic, Betfan i innych bukmacherów w internecie.