Jesteś początkujący? Nie masz jeszcze konta w STS? Dla nowych graczy bukmacher STS przygotował wyjątkową promocję. 1200 złotych na start bez wielkiego wysiłku. Brzmi dobrze? 

1200 złotych bonusu powitalnego w STS

STS bonus i kod promocyjny

Gracze, którzy wezmą udział w promocji, mogą liczyć na premię w wysokości nawet 1200 złotych. By otrzymać nagrodę, wystarczy dokonać pierwszej wpłaty. Bukmacher STS na konto bonusowe gracza przekaże równowartość tych środków. Przykładowo: jeżeli wpłacisz na konto bukmacherskie 100 złotych, kolejne 100 złotych powędruje na konto bonusowe. Zysk w postaci 1200 złotych można uzyskać po zasileniu konta na kwotę 1200 złotych. 

By móc w pełni cieszyć się wygraną, należy obrócić trzykrotnością przyznanej kwoty. Warunkiem zaliczenia kuponu do akcji promocyjnej, jest rozliczenie go jako wygranego.

Dodatkowo, kupon musi opiewać na kurs co najmniej 1,91. Przykładowo – po otrzymaniu 300 złotych bonusu, należy obrócić kwotą 900 złotych.

Darmowy kod promocyjny STS

Jak otrzymać bonus?

Podczas rejestracji należy zaznaczyć opcję ,,Chcę otrzymać swój bonus startowy”. Premia zostanie przyznana automatycznie po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty. 

Warto przypomnieć, że do promocji nie kwalifikują się kupony typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0 i kupony przegrane


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.