Jesteś początkujący? Nie masz jeszcze konta w STS? Dla nowych graczy bukmacher STS przygotował wyjątkową promocję. Na start do zdobycia jest 1200 PLN oraz 29 PLN bez depozytu, za samo wpisanie kodu promocyjnego!

29 PLN bez depozytu + 1200 PLN bonusu powitalnego w STS
29 PLN bez depozytu + 1200 PLN bonusu powitalnego w STS

STS bonus i kod promocyjny

Gracze, którzy wezmą udział w promocji, mogą liczyć na premię w wysokości nawet 1200 złotych. By otrzymać nagrodę, wystarczy dokonać pierwszej wpłaty. Bukmacher STS na konto bonusowe gracza przekaże równowartość tych środków.

Przykładowo: jeżeli wpłacisz na konto bukmacherskie 100 złotych, kolejne 100 złotych powędruje na konto bonusowe. Zysk w postaci 1200 złotych można uzyskać po zasileniu konta na kwotę 1200 złotych. 

STS bonus bez depozytu 2020
STS bonus bez depozytu 2020

A to jeszcze nie wszystko, co można otrzymać w ramach promocji powitalnej od marki STS. Na start dla graczy przygotowano też wyjątkową premię, którą otrzymuje się bez konieczności wpłacania pieniędzy!

STS premia bez depozytu – 29 PLN za darmo!

29 PLN na obstawianie za darmo? Można tak powiedzieć, bo STS bonus bez depozytu to premia, którą otrzymuje się bez konieczności wpłacania jakichkolwiek pieniędzy. Prezent można wykorzystać jako freebet, czyli darmowy zakład na dowolne wydarzenie sportowe dostępne w ofercie na www.STS.pl!

Ale uwaga! Premię bez wpłaty można otrzymać tylko jeden raz i jedynie w przypadku, gdy podamy kod promocyjny. 29 PLN no deposit czeka na każdego, kto przy rejestracji konta wpisze hasło bonusowe BETONLINE.

Jesteś początkujący? Nic nie szkodzi, ponieważ rejestrację przygotowano w taki sposób, by poradził sobie z nią każdy. Zresztą, możecie sprawdzić to sami – obejrzyjcie nasz filmik wideo, na którym widać, jak wykorzystuje się kod promocyjny!

29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym BETONLINE na www.STS.pl – ZOBACZ VIDEO:

Jak otrzymać kasę od STS?

Zamiast filmiku wolisz wszystko przeczytać? Nie ma problemu! Podczas rejestracji należy zaznaczyć opcję ,,Chcę otrzymać swój bonus startowy”. Premia zostanie przyznana automatycznie po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty. 

Jeżeli chcesz dodatkowy bonus bez wpłaty, musisz wpisać kod promocyjny BETONLINE. Bez niego nie można otrzymać 29 PLN ekstra!

STS bonus obrót – przydatne informacje dla każdego!

By móc w pełni cieszyć się wygraną, należy obrócić trzykrotnością przyznanej kwoty. Warunkiem zaliczenia kuponu do akcji promocyjnej, jest rozliczenie go jako wygranego.

Dodatkowo, kupon musi opiewać na kurs co najmniej 1,91. Przykładowo – po otrzymaniu 300 złotych bonusu, należy obrócić kwotą 900 złotych.

Warto przypomnieć, że do promocji nie kwalifikują się kupony typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0 i kupony przegrane


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułCashOut dla wybranych zdarzeń w Betclic
Następny artykuł3000 bonusu na start w Betfan
Promocje bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych. Darmowe bonusy bukmacherskie od STS, Betclic, Betfan i innych bukmacherów w internecie.